אביזרים לבריכה

 

מחפשים אביזרים לבריכה ולא יודעים מה בדיוק אתם צריכים, ומה אתם עדיין לא מכירים ויכול לסייע לכם? אתם מוזמנים להגיע אל מרכז הבריכות הארצי של poolman ולקבל סקירה מלאה אודות מגוון רחב של אביזרים המוצעים על ידנו כדי שאתם תוכלו ליהנות מבריכה תקינה לאורך כל השנה, לרבות בעונת החורף. אביזרים לבריכה הוא מושג הכולל בתוכו עשרות ומאות פריטים המיועדים למטרות שונות בהפעלת ותחזוקת הבריכה, ולכל אחד מאלה יש לבצע התאמה לבריכה הספציפית.

שלל אביזרים למטרות שונות בבריכה הפרטית

אנשי המקצוע של poolman יוכלו לשבת איתכם, לספק לכם מידע אודות האביזרים השונים המוצעים על ידנו, לספק לכם מידע אודות הערך של כל אביזר, השימוש שלו, התרומה שלו לחוויית הבריכה הפרטית, וכמובן להמחיש לכם את הפעולה של האביזרים השונים בזמן אמת. כמו כן, אנו מציעים לכם שירות התקנה של כל האביזרים השונים, התאמה אישית לבריכה שלכם, וכמובן תחזוקה לאורך זמן.

מענה לכל צורך שעולה

ב poolman תוכלו למצוא שלל אביזרים לבריכה לרבות כיסויי בריכה ידניים וחשמליים, רובוט לניקוי, קיט ניקיון לבריכה, ערכות ניטור למי הבריכה, שלל מערכות לבריכה לרבות מערכות חימום מים, מערכות סינון וטיהור, מערכות שאיבה וסירקולציה, חלקי חילוף, סוככים ופתרונות הצללה לבריכה, עיצוב סביבתי, מיטות שיזוף ועוד. כל האביזרים מוצעים לכם על ידי מותגים עולמיים מובילים, אביזרים ברמת איכות גבוהה וברמת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.
 

poolman כל אביזרי הבריכה הדרושים לכם

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה והקמה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ומספקת שלל שירותים ומוצרים בעולם הבריכות. אנו מספקים שירותי בנייה והקמה של כל סוגי הבריכות מכל סוג חומר, בכל גודל, בכל עומק ובכל תצורה ועיצוב. כמו כן, לרשותנו ידע מקצועי רב שנצבר לאורך שנים של פעילות בתחום, ויכולת לספק לכם את הפתרונות הטובים והמתאימים לכם ביותר על פי הצרכים הספציפיים. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של poolman לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים אודות אביזרים לבריכה, וכן להתרשם משלל המוצרים המוצעים על ידנו.

 

אביזרים לבריכה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics