אחזקת בריכות שחייה

 

בעידן המודרני, כל הנושא של אחזקת בריכות שחייה מתבצע רובו באמצעות מכשור ייעודי שאחראי על ניטור וניקיון מי הבריכה באופן רציף ואוטומטי. פעולות האחזקה מבוצעות על ידי מערכות משאבות הפועלות באופן אוטומטי באמצעות מחשב, ואחראיות על סינון המים, ואפילו חימום המים ויישום חומרי חיטוי בצורה מדודה ומבוקרת. יחד עם זאת, גם בעידן הנוכחי, אין שום חובה לעשות שימוש במערכות אלה ואפשר לבצע את תחזוקת הבריכה גם באופן ידני וממוקד.

מגוון אמצעים שיסייעו לכם לשמור על הבריכה נקיה

בפולמן תוכלו למצוא את כל מערכות התחזוקה לבריכה הביתית, ובנוסף מגוון רחב של אמצעים שיסייעו לכם לשמור על המים נקיים מעלים, חרקים, לכלוך וכדומה, וכן לחטא את המים מזיהומים ונגעים שיכולים להצטבר בהם מעצם היותם מים עומדים. חוויית הבריכה לה אנו רגילים מתאפשרת רק בזכות מתודולוגיות מובנות של אחזקת בריכות שחייה, מתודולוגיות המיושמות על ידי בריכות ציבוריות בצורה עקבית ומוקפדת, וחייבות להיות מיושמות בדיוק באותה קפדנות גם בבריכה הביתית.

חומרים, אמצעים וידע מקצועי הכרחי

אחרי שאמרנו את זה, אחזקת בריכות שחייה הוא נושא שצריך ללמוד ולדעת לבצע אותו, הן בהיבט הפעולות שצריך לבצע והן בהיבט של האופן והתדירות בהם יש לבצע את הדברים. למעשה, ישנם אנשי מקצוע שזה הוא כל תפקידם, לתחזק בריכות שחייה באופן יום יומי, אך בכל הנוגע לבריכת שחייה פרטית אותה אתם רוצים לתחזק בעצמכם, בפולמן תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש, לרבות חומרים כתובים אותם תוכלו ללמוד באתר החברה כדי לדעת בדיוק כיצד תוכלו לבנות תכנית תחזוקה אפקטיבית.

כל מה שצריך לתחזוקת בריכות בצורה מלאה ואפקטיבית

מערכות חיטוי ותחזוקה אוטומטיות, מכשור ידני, רובוטים לניקוי דפנות הבריכה, חומרי חיטוי, קיטים לניטור ובדיקת איכות המים, וכמובן ייעוץ מקצועי הזמין עבורכם בכל עת, תוכלו למצוא אצלנו בחברת פולמן, המציעה לכם מגוון רחב של אמצעים לתחזוקת בריכת השחייה הביתית שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 050-5800651 כדי ללמוד עוד אודות שלל האמצעים שתוכלו למצוא אצלנו, ולקבל תשובה לכל שאלה המטרידה אתכם בנושא.


אחזקת בריכות שחייה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics