בניית בריכות שחיה

 

תכנון בריכת שחייה
לפני שהחלום הופך למציאות...
שוב התכנון הוא החלק החשוב ביותר בתהליך הקמת הבריכה שחייה.
השלב הראשון בתכנון בריכת שחייה הינו המיקום של הבריכה השחייה.
יש לבדוק את החוקים העירוניים לגביי מיקום הבריכה השחייה ביחס לגבולות המגרש.
יש לבדוק את כיוון השמש והרוח- האם רוצים בריכה שחייה שתהייה מוצלת או שטופת שמש.
יש לבדוק את מצב הצנרת, הביוב, המים או הגז ליד הבריכה.
האם ישנן מגבלות כלשהן.
עלינו להחליט האם אנו רוצים ניצול מקסימאלי של השטח לטובת הבריכה שחייה? או שאנו מעוניינים להשאיר שטח ישיבה מסביב לבריכה שחייה.
השלב השני בתכנון בריכה השחייה הינו אפיון הצרכים של בריכה שחייה.
האם הבריכה השחייה מיועדת לשחייה ספורטיבית, טיפולית, או להשתכשכות ילדים ומבוגרים.
השלב השלישי הינו קביעת גודל הבריכה השחייה ועומקה, בהתאם לתנאי השטח.
                                

 

חזרה למעלה

 אדריכל לבריכת שחייה
לאדריכל בעל ניסיון ישנה חשיבות רבה.
ראשית- לצורך קבלת היתרים ואישורים מהעירייה לבנית בריכת שחייה.
שנית- לצורך תכנון ועיצוב כל איזור בריכה השחייה וסביבתה הן בבריכה והן בפיתוח הסביבתי.
לאדריכל תפקיד חשוב בעיצוב המראה הסופי שכולל תאורה, אבן שפה, וריהוט (טוטאל לוק).

 


חזרה למעלה

עוד קצת מידע לגבי בניית בריכות שחייה...

בריכות שחייה קיימות בעולם מזה מאות שנים, כולנו מכירים את הספורים על הקיסרים הרומיים שהשתכשכו להם במימיהם של בריכות שסימלו את חיי העושר והפאר של הקיסרים הרומים. בריכות שחייה של היום אינם דומות לבריכות שחייה שהיו קיימות בעידן הקיסרות הרומית,השיטות לבניית בריכות שחייה השתנו והשתכללו במהלך השנים, החומרים והאמצעים שבעזרתם מתבצע תהליך של בניית בריכות שחייה גם הם השתנו. אם פעם בריכות שחיה נחשבו למוצר מותרות יוקרתי הרי שהיום לא רק תושבי סביון או כפר שמריהו יכולים להזמין שירות של בניית בריכות שחיה, ההתפתחויות בתחום של בניית בריכות שחיה הביאו להוזלה בעלויות של בניית בריכות שחיה, ולכן היום ניתן למצוא ביקוש רב לשירות של בניית בריכות שחיה ותחזוקה של בריכות שחייה. בניית בריכות שחיה היא ענף בניה שאינו בנוי כמקשה אחת, התהליך של בניית בריכות שחיה בחצר הבית שונה מהתהליך של בניית בריכות שחיה על הגג, ובניית בריכות שחייה פרטיות שונה מתהליך של בניית בריכות שחייה ציבוריות. חשוב לזכור שכל מי שמעוניין להזמין שירות של בניית בריכות שחייה צריך לקבל קודם כל היתר מהרשות המקומית . בריכות שחייה עשויות היום מחומרים שונים , יש חברות שהתמחותן היא התקנת בריכות שחיה תעשייתיות העשויות מחומרים כמו פיברגלס, ויש חברות המתמחות בבניה של בריכות שחייה העשויות בטון.

חזרה למעלה


בניית בריכות שחייה היא תחום שדורש ידע רב בכל מה שקשור ללחצי מים, חיטוי מים, חימום המים ועוד.
אז הנה פירוט השלבים העיקריים בתהליך בניית בריכות שחייה העשויות בטון:
• חפירה באדמה לשם יצירת שטח שבו תוטמן הבריכה
• התקנת פנלים עשויים חומר טרמופלסטי שישמשו בתור דפנות הבריכה , פנלים אלו צריכים להיות עמידים בפני זעזועים בקרקע ובפני שינויי לחצים של המים .
• קיבוע של דפנות הבריכה ולוחות הבריכה ורצפת הבריכה באמצעות יציקת בטון.
• התקנת ציפוי מיוחד העשוי מחומר הדומה לגומי, הציפוי מגיע ביריעות מיוחדות שיש להן מראה הדומה לרצפת קרמיקה . לציפוי הבריכה יש חשיבות מיוחדת משום שהוא משפיע על המראה הויזואלי של הבריכה.
• בניית חדר מכונות שיכלול בתוכו משאבות, פילטרים, מכשיר לחיטוי הבריכה באמצעות כלור, ועוד.
• התקנת כיסוי לבריכה שימנע התאדות של מי הבריכה וימנע התקררות של מי הבריכה או זיהום הבריכה בחומרים מזהמים הנמצאים באוויר.

חזרה למעלה


בניית בריכות שחייה אינה סיפור פשוט וקל ולכן כל מי ששוקל את האפשרות של בניית בריכת שחייה בחצר הבית או על גג הבית צריך לחפש את החברה הנראית לו חברה אמינה ומקצועית בכל מה שקשור לתחום של בניית בריכות שחיה. יש היום בשוק מספר רב של חברות המספקות שירות של בניית בריכות שחייה מסוגים שונים, אחת החברות המובילות את הענף היא חברת אבי בריכות שחיה. אבי בריכות שחיה היא חברה מקצועית ומנוסה בעלת נסיון רב בכל מה שקשור לבניית בריכות שחיה ותחזוקה של בריכות שחיה. מאחורי אבי בריכות שחיה עומדים מאות פרויקטים של בנייה איכותית ומקצועית של בריכות שחיה מסוגים שונים ולצרכים שונים. אז כאשר תחליטו להפוך את החלום של בריכת שחיה בחצר למציאות ממשית אנו מציעים לכם לפנות לחברת POOL MAN.

חזרה למעלה

חברת poolman מתמחה בהקמת בריכות שחייה ובעיצובן. החברה פעולת ע"פ סטנדרטים גבוהים של בניית בריכות ועומדת בכלל התקנים המחמירים של ישראל. החברה מורכבת מצוות מקצועי ואמין השומר על האג'נדה שמנחה את poolman: איכות, אדיבות ושירות חם.

 

לצד בניית הבריכות Poolman מציעה לכם את הפתרון הטוב ביותר לתחזוקה שוטפת של בריכות שחייה, החל משלב התכנון דרך ההקמה ועד לאחזקה השוטפת שמביאה את הבריכה למצב האופטימלי בו אורך חייה נשמר והיא עמידה יותר מפני תקלות. העבודה מתבצעת ע"י גורמים מומחים כמו אדריכלים, מנהלי עבודה, קונסטרוקטר ועוד.

 

חברת poolman שמה דגש על בטיחותם של אלפי לקוחותיה. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר שבשוק ומשלבים אותם בביצוע מבריק ונכון ששומר על רף העבודה ועל הסטנדרטים גבוהים המאפיינים אותנו.

 


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר poolman בניית בריכות שחייה  מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
 

                                  

שם מלא:
טלפון:
עיר:
אימייל:
הערות:
שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics