בניית בריכות שחיה

בניית בריכות שחיה

עם הטכנולוגיה והחומרים הקיימים כיום, אפשר להקים בריכה ביתית באין ספור דרכים וצורות, וכולן יכולות לספק לכם את ההנאה שאתם מחפשים מאגן מים גדול צמוד לבית. יחד עם זאת, ישנם אנשים המבקשים לבנות בריכה אותנטית ומסורתית, חצובה בתוך האדמה ובנויה מאבן. בחברת poolman תמצאו את כל המרכיבים ואת כל היכולות הנדרשות כדי להקים את בריכת השחייה הביתית שלכם כמו שאתם אוהבים.

בניית בריכות שחיה מדהימות

כל שלבי התכנון והבנייה

בניית בריכות שחיה הוא מקצוע בפני עצמו. לא כל מי שעוסק בבנייה יכול לבצע את המשימה, וכך גם לא כל מי שעוסק בבריכות שחייה. בחברת poolman תמצאו את השילוב המקצועי הנדרש למשימה זו עם צוות אנשי מקצוע מנוסים המחזיקים ברקורד מכובד של בניית בריכות שחיה מכל סוג ובכל גודל, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והציבורי. במסגרת בניית הבריכה אנו מבצעים עבורכם את כל שלבי התכנון בהתאם לדרישות שלכם, התקציב העומד לרשותכם ותנאי השטח בגינה הפרטית.

עבודה מקצועית על ידי צוות מומחים

במסגרת תהליך הבנייה נוכל לשלב כל אלמנט שתרצו לרבות תאורת בריכה פנימית, ריצוף דק מסביב, מערכות שאיבה, סינון וניקיון המים, שפת בריכה עם רשתות לסינון רציף של המים ושלל אביזרים נדרשים לתחזוקת הבריכה לאורך זמן. את הבריכה נוכל לרצף במגוון רחב של אריחי קרמיקה מותאמים ליצירת דוגמאות אמנותיות על קרקעית הבריכה, או לבצע גימור של בטון מוחלק, הכל בהתאם לדרישות הלקוח, ובסיוע הצוות המקצועי העומד לרשות המשימה. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילת שירות ותחזוקה לאורך שנים, שירות שיסופק לכם על ידי הצוות המקצועי של החברה.

מספקים לכם את כל מה שצריך

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה, הקמה וכן בניית בניית בריכות שחיה בכל גודל, כל צורה וכל עומק, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, ומציעה לכם מגוון רחב של דגמים מסורתיים וחדשניים של בריכות מעל פני הקרקע או בתוך הקרקע. אנו מציעים גם את כל סדרת האביזרים והאמצעים הנדרשים לאחזקת הבריכה, ומספקים לכם את כל המערכות הנדרשות על מנת שתוכלו ליהנות מהבריכה בצורה מלאה. צרו קשר עוד היום לבחירת הדגם המתאים עבורכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics