בניית בריכות שחייה

בניית בריכות שחייה

אם אתם מחפשים לעצמכם בריכה פרטית לבית, לבטח נתקלתם באין ספור מודלים של בריכות פרטיות, חלקם דורשים בנייה מאפס, וחלקם מביאים לכם בריכות מוכנות אותן ניתן להציב על פני הקרקע, או להטמיע בתוך האדמה. אחרי שאמרנו את זה, בניית בריכות שחייה מאבן ובטון הוא עדיין המודל האולטימטיבי המציע לכם את חוויית הבריכה הפרטית המושלמת, וזאת במידה ויש לכם את התקציב הנדרש לשם בנייתה.

החל משלב התכנון ועד שלב הבנייה בפועל

בחברת poolman תוכלו להזמין שירות בניית בריכות שחייה בכל גודל, בכל צורה, בכל עיצוב, בכל עומק ועבור כל שטח שעומד לרשותכם לטובת העניין. אנשי המקצוע של poolman עומדים לרשותכם החל משלב בחינת השטח, דרך שלב התכנון ובניית תכנית ההקמה של הבריכה, וכלה בשלב הביצוע ובניית הבריכה בפועל, לרבות שילוב כל מערכות הבריכה הדרושות לכם כדוגמת מערכת שאיבה וסירקולציה, מערכת סינון וטיהור מים, מערכת חימום, קירוי הבריכה, פתרונות הצללה, עיצוב סביבתי ועוד.

בניית בריכות שחייה אטרקטיביות

עיצוב ואבזור על פי דרישות הלקוח

במסגרת תהליך הבנייה תוכלו להגדיר את עיצוב החיפוי הפנימי של הבריכה, לבחור באפשרות של חיפוי חד שכבתי ואחיד, או חיפוי באמצעות אריחי קרמיקה בכל גודל, בכל שילוב ובכל דוגמא. את כל התהליך מבצעים אנשי המקצוע המיומנים של poolman, בעלי ניסיון רב שנים בתחום הבריכה, ובעלי רקורד של מאות בריכות אותן בנו, התקינו ומתחזקים לאורך שנים. אנו מבטיחים לכם את התוצאה הטובה ביותר, התוצאה עליהם חלמתם תמיד כשדמיינתם את הבריכה הפרטית שלכם צמוד לבית.

poolman – כל מה שצריך לבריכה

חברת poolman היא חברה המתמחה בעולם הבריכות, מספקת, מתקינה, מקימה ובונה את כל סוגי הבריכות בכל גודל, עיצוב, או עומק, ומציעה לכם גם את כל המערכות והציוד הנדרש על מנת לתחזק את הבריכה, ולהפיק ממנה את ההנאה המרבית. במסגרת זו נסייע לכם לתכנן את כל חבילת הערך הדרושה לכם, נבצע את הבנייה של הבריכה מקצה לקצה, ונתקין את כל המערכות והציוד ההיקפי הדרוש. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר כעת, ולהתחיל את תהליך התכנון של בריכת החלומות שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics