בריכות מתועשות בציפוי וניל

ציפוי ויניל לבריכת שחייה - מעל לכל הציפויים... והציפיות.
 
ויניל, החומר המצפה את הדפנות של בריכות שחיה מתועשות, הוא אחד מהחלקים החשובים בהקמת הבריכה.
מעבר לעיצובה האדריכלי של בריכת השחיה, ישנה חשיבות ניכרת לציפוי הויניל ביצירת הרושם הויזואלי המושלם,
שהרי מעבר להגנה על דפנות הבריכה מפני נזקי הזמן והטבע, משמש ציפוי ויניל כיריעת רקע עיצובית כל דבר.
הויניל הינו למעשה המראה של בריכת השחייה אותו נראה יום יום מרגע הקמת הבריכה.
ציפוי הויניל חשוף לאורך זמן לשמש, מים, כלור, קרני UV, חום וקור ולכן איכותו חשובה ביותר.
התאמת הויניל חייבת להיעשות ע"י מומחים בתחום. ציפוי הויניל חייב להראות מושלם, ללא כיווצים, ללא קפלים וללא בועות ואילו ההלחמה חייבת להיות מותאמת, נקייה ואטומה.
הרכבה נכונה של ציפוי הויניל יכולה למנוע בעיות רבות בבריכת השחיה בשנים הבאות.

 התהליך הבלעדי שלנו מאפשר תפרי רצפה חזקים וכמעט בלתי נראים.

 

 אין קווים גלויים יותר על רצפת הברכה!

 

  ציפוי וניל ציפוי וניל   ציפוי וניל   ציפוי וניל בריכות מתועשות  ציפוי וניל   ציפוי וניל  ציפוי וניל   ציפוי וניל   ציפוי וניל

 

מגוון רחב של גוונים וצבעים נוספים תוכלו למצוא אצלנו בפולמן

ליצירת קשר ולקבלת יעוץ חינם ,
ניתן להתקשר 050-5800651, 050-5900155

 

 

    אילו חיפוי לבריכת שחייה קיימים?

במעמד שיפוץ בריכה קיימת אחת העבודות שמבצעים נוגעת לחיפוי\ציפוי הבריכה. אם כן, אילו ציפויים קיימים? הציפוי הראשון הוא ממברנה גומי, ציפוי\חיפוי \איטום המתאים לבריכות מבטון. עבודת הציפוי מתבצעת על ידי אנשי המקצוע שלנו בעבודה ידנית, כאשר המטרה היא לבצע אטימה אידיאלית מפני נזילת מים . כמו כן, ציפוי זה יעיל מאד גם מפני נזילת מים. היתרון הגדול ביותר של  נעוץ בעובדה ששיפוץ באמצעותו מבטיח לכם שקט לטווח ארוך, זאת מאחר והוא הוא העמיד ביותר בהשוואה לציפויים אחרים.
אפשרות נוספת היא ציפוי של PVC. החיפוי משתלב גם על קירות הבריכה וגם על חלקה התחתון – הרצפה. חיפוי מסוג זה מתאים גם לבריכות מתועשות , וגם לבריכות מבטון במידה וזו הבריכה שיש לכם בחצר. היתרון הגדול של PVC הוא הגמישות הרבה שלו, וגם העובדה שהוא בעל ציפוי UV שמגן מפני השמש. גם כאן המשמעות היא שתוכלו ליהנות מהציפוי לטווח הארוך וגם משלל גוונים וטקסטורות הזמינים לביצוע.
שיפוץ בריכה ביתית
קירוי וחיפוי רצפת בריכה
ומה קורה מחוץ לבריכה?
במקביל לביצוע עבודות גמר לבריכות הכוללות ריצוף, טיח ואיטומים, תוכלו להשקיע באלמנטים נוספים שישדרגו את החוויה שלכם מהבריכה. ראשית, ניתן להתקין מערכות בקרה ובדיקה שישלובו בבריכה וידאגו לכל הקשור למערכות הסחרור, הסינון, החיטוי והחימום של הבריכה. בנוסף, ניתן לשדרג את האווירה בבריכה עם התקנת תאורה ייחודית ומתקדמת המבוססת על לדים.
בנוסף לאלו, שיקום וחידוש בריכות שחייה כולל גם את כל המעטפת התורמת לשדרוג החוויה שלכם. מאחר והשימוש בבריכה נפוץ בעיקר בקיץ, ניתן לדאוג גם לפרגולה שתהיה פתרון הצללה נפלא לאלו מכם המעוניינים ליהנות מישיבה חכמה בשמש בסמוך לבריכה. כמו כן, במעמד שיפוץ בריכות שחיה פרטיות ניתן לדאוג גם לפתרונות קירוי לבריכה שיאפשרו לם ליהנות ממנה גם בחורף.
 

    

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics