בריכות מתועשות

 

בריכות מתועשות לכל בית

בעבר נחשבה בריכת שחייה פרטית בבית כמותרות שרק בני האלפיון העליון מסוגלים לפרגן לעצמם, אך העלייה ברמת החיים במקביל לירידה במחירי הבריכות הפכה את האפשרות לנגישה מאוד לכל מי שיש מקום להציב בריכה שכזו, אם זה בחצר הבית או על הגג או בכל מגרש אחר ששייך לבית. ישנם אפשרויות שונות של בריכות ביתיות ויש לבדוק היטב לפני שמחליטים על איזו בריכה ללכת.

מהם האפשרויות הקיימות בתחום בריכות השחייה הביתיות?

ישנם כמה וכמה סוגי בריכות ומתוכן בוחר הלקוח את הבריכה שנראית הכי מתאימה לצרכים שלו. בריכת בטון – זוהי בריכה אמתית לגמרי, הבנייה שלה מורכבת ויקרה אך התוצאה היא בריכה טובה ואמתית לכל דבר. בריכה עילית – בריכות מן הסוג הזה אלו בריכות שמונחות על גבי הקרקע. בריכת פיברגלס – זוהי בריכה העשויה פיברגלס וזוהי הבריכה הזולה ביותר. בריכה מתועשת - בריכה העשויה מפלדה מגלוונת והיא מצופה בחלקה הפנימי ויניל ונרחיב עליה.


בריכות מתועשות לכל בית

מהי בעצם בריכה מתועשת?

הבריכה המתועשת מיוצרת במפעל בשלמות, הקרקעית שלה עשויה מבטון והדפנות וכן הגדות עשויות מפלדה מגולוונת. לאחר שמקימים את השלד של הבריכה מצפים אותה ביריעת ויניל. הקמת בריכה מן הסוג הזה הינה קצרה מאוד ביחס להקמה של בריכת בטון רגילה והיא מאפשרת ליהנות ממנה כמעט מיד. בבריכות מתועשות ישנה אפשרות של הזמנת בריכות במבחר גדלים בצורות שונות ובסגנונות שונים כדי שיוכלו להתאים לכל משפחה ולכל סגנון. היתרונות של בריכות מתועשות לעומת בריכות מסוגים אחרים לבריכות המתועשות ישנם יתרונות רבים על פני הבריכות האחרות המוצעות בשוק. • מחיר – מחירן של בריכות מתועשות זולות באופן משמעותי ביחס לבריכות הבטון הרגילות והמוכרות. • אחזקה – בריכה מתועשת הינה קלה לאחזקה וכן העלות של האחזקה זולה למדי. • התקנה מהירה – בריכה מתועשת ניתנת להתקנה מהירה מאוד ומאפשרת שימוש מידי. • מגוון רחב – הבריכות הללו מופיעות במגוון גדלים ויש בה אפשרויות שונות לבחירת הלקוח.

פולמן מציעה את ההצעות הטובות ביותר

חברת פולמן משלבת את כל הגורמים הנדרשים לצורך הקמת בריכות, זאת כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אצלנו שמים דגש בראש ובראשונה על הבטיחות של הלקוח ולכן אין אצלנו פשרות כאשר מדובר על איכות החומרים בהם אנו משתמשים. חייגו עכשיו 050-5800651

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics