בריכות שחיה מתועשות

בריכות שחיה מתועשות הדור הבא של בריכות השחייה

בעבר היו בריכות השחייה הביתיות נחלתם של אנשים בעלי הון בלבד אשר התגוררו בטירות גדולות ומבודדות, עם גינות ענק מסביב ובין כרי דשא מוריקים הציבו גם בריכת שחייה יפהפייה. כיום כאשר רמת החיים באופן כללי עלתה בכל המגזרים באוכלוסייה ובמקביל ירדו מחירי הבריכות כך שמתקבלת משוואה האומרת שבריכת שחיה פרטית לבית הינה שווה לכל נפש. אז אם גם לכם יש חצר גדולה או גינה נחמדה ליד הבית הצטרפו לטרנד ו- קפצו גם אתם למים בעזרת חברת פולמן.

איזו בריכה תתאים לחצר שלכם?

חברת פולמן מציעה לכם כמה וכמה סוגים של בריכות שחייה אותן אפשר להציב בכל מקום שבוחרים. יש את הבריכה הרגילה והמוכרת העשויה כולה מבטון, זוהי הבריכה האמתית שכולנו מכירים. בנייה של בריכה כזו יקרה מאוד לבנייה ואורך זמן רב עד שהיא מוכנה לשימוש. כאשר מדובר בבריכה ביתית לא תמיד נמליץ על בריכה מן הסוג הזה. ישנן אפשרויות שונות של בריכות קלות יותר שההתקנה שלהן פשוטה וקלה כמו הבריכות העשויות מחומר הקרוי פיברגלס. בריכות העשויות מהחומר הזה הינן בריכות ממש לא יקרות ומתאימות כמעט לכל אחד. ישנן גם בריכות שחיה מתועשות שעליהן נרחיב במאמר זה.

מה הן אותן בריכות שחיה מתועשות?

הבריכה המתועשת היא בריכה שמיוצרת על כל חלקיה במפעל ויוצאת משם מושלמת לגמרי. מרכיביה של הבריכות המתועשות הינן בטון שממנו יוצרים את הבסיס של הבריכה, הדפנות שלה וכן גדותיה עשויות ממתכת מגולוונת והשלד כולו מצופה ביריעת ויניל. הבריכה הזו מותקנת בקלות רבה ובמהירות ולא מצריכה המתנה עד שניתן להשתמש בה.


בריכות שחייה מתועשות

למה כדאי לבחור בבריכות שחיה מתועשות של פולמן?

בריכות השחייה המתועשות הינן עדיפות פי כמה מסוגי הבריכות האחרים המוצעים בשוק. יש לכך כמה וכמה סיבות כפי שתוכלו להתרשם בעצמכם. • המחיר – בריכה מתועשת זולה באופן משמעותי ביחס לבריכת שחיה העשויה מחומר אחר. • תחזוקה – התחזוקה שלה קלה וגם זולה. • התקנה קלה ומהירה – הבריכות המתועשות מצטיינות בהתקנה קלה ומהירה.

אודותינו

חברת פולמן מציעה לכם בריכות מכל סוג עם שירות מעולה ומקצועי תוך התאמה מלאה ללקוח. מהרו לחייג - 050-5800651 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics