בריכות שחיה מתועשות

בריכות שחיה מתועשות | בריכות ביתיות מתועשות

כל בריכות השחיה מבוססות אמנם על אותו עקרון פשוט של אגן מים גדול המכיל בתוכו כמות גדולה של מים בתוכה אנו יכולים להשתכשך ולשחות, אבל ישנם הבדלים גדולים ומשמעותיים בין בריכות שחיה ביתיות ובין בריכות שחיה מתועשות. הבדלים אלה נובעים בעיקר מהגודל של הבריכה, מכמויות המים ומהעומס בו פועלת הבריכה. בעוד שבריכה פרטית היא בריכה בעלת עומס עבודה נמוך מאוד, בריכה תעשייתית צריכה להתמודד עם מאות אנשים הנכנסים אליה בכל יום.

בריכות שחיה מתועשות

בנייה על פי הסטנדרטים המתקדמים והמחמירים ביותר

על מנת להבטיח את שלומם של האנשים יש לבצע סינון וניקיון מתמידים של מי הבריכה, לחמם אותם בעונת החורף, ולעשות שימוש בכל האמצעים הנדרשים כדי לאפשר לבריכה לפעול באופן רציף יום אחרי יום. בחברת poolman אנו מבצעים בנייה, הקמה והתקנה של בריכות שחיה מתועשות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, לרבות בריכות אבן ובטון הנבנות מאפס, וכן בריכות גדולות מוכנות בפיברגלס וחומרים אלטרנטיביים אחרים, ואשר אותן אפשר להציב מעל פני הקרקע או בתוך הקרקע לבחירת הלקוח.

כל המערכות, האמצעים והשירותים

לרשותנו צוות מקצוענים בעל ניסיון רב בבניית בריכות בכל הגדלים, בכל העומקים ובכל סגנונות הבנייה. אנו מפעילים אנשי הנדסה, תכנון, עיצוב ובנייה על מנת להעניק ללקוח פתרון שלם ומלא החל מבניית אגן הבריכה, דרך שילוב כל המערכות הנדרשות, וכלה בעיצוב סביבת הבריכה. כמו כן, אנו מספקים שירותי אחזקה לבריכות פרטיות ומתועשות, שירותי תיקונים והשבחה של בריכות, שירותי קירוי והצללה וכל פעולה אחרת שאתם מעוניינים לבצע בבריכה לאחר בנייתה.

poolman – מקצוענים בעולם הבריכות

חברת poolman היא חברה המתמחה בבנייה, אספקה והקמה של בריכות אבן, בטון, פיברגלס, בריכות בכל עומק ובכל מידה, בריכות במגוון עיצובים וצורות, למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, ובכלל זה גם בריכות שחיה מתועשות. כל עבודת התכנון, ההקמה והבניה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אליהם תוכלו לפנות כבר עכשיו על מנת לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים, ואת כל התשובות על כל השאלות המעסיקות אתכם על מנת להיות בטוחים בהחלטה שאתם מקבלים.

בריכות ביתיות מתועשות זה כבר לא חלום

בחלומות הרטובים שלנו כיכבו תמיד בריכות השחייה והאטרקציות הנלוות לחוויה מעין זו. הסיוטים שהיו מנת חלקנו בתור ילדים עד שזכינו לראות את הבריכה ולהריח את ריח הכלור הנכסף היו מתישים במיוחד. כאשר כבר היינו בבריכה החוויה כמעט אף פעם לא הייתה מושלמת. העומס המטורף במקלחות, הבלגן ששרר במלתחות, המים שלא תמיד הספיקו לכל המתרחצים והשריקה של המציל שהודיעה על סיום הרחצה הגיעה תמיד לפני הזמן... מובן שכל הבעיות הללו עשויות להיפתר רק על ידי בריכה פרטית צמודה לבית. אך מי חשב על דבר כזה בעבר?

פולמן מגשימה לכם חלומות ילדות

חברת פולמן כבר הגשימה את חלומותיהן של משפחות רבות שגילו שזה לא כל כך מורכב והמחירים ממש נוחים כך שאין כל מניעה מלשדרג את הבית עם בריכת שחייה פרטית. אצל פולמן המבחר גדול מאוד והמגוון נרחב הן מבחינת האפשרויות השונות של בריכות שחייה שונות והן מבחינת הגודל שלהן, החומרים מהם עשויות הבריכות הללו כמו כן טווח המחירים מאפשר לכל לקוח למצוא את הבריכה שתתאים לאפשרויות שלו הן מצד גודל השטח שברשותו והן מבחינת מצב הכיס...


בריכות ביתיות מתועשות

בריכות ביתיות מתועשות – הבחירה המושלמת

מתוך האפשרויות השונות של בריכות השחייה אשר ברשותנו אנו ממליצים מאוד ללקוחותינו על הבריכות הביתיות המתועשות. לקוחות המעוניינים בבריכת שחייה איכותית ונוחה לשימוש ולאחזקה ייהנו מאוד מבריכות ביתיות מתועשות, משום שבריכות אלו קלות מאוד להרכבה וההרכבה שלהן לא אורכת זמן רב, האחזקה שלה פשוטה מאוד ואף לא עולה הרבה. מחיר הבריכה שווה לכל כיס וכל המעלות הללו מאפשרות להציב בריכה שכזו כמעט בכל מקום.

בריכות ביתיות מתועשות רק אצל פולמן!

חברת פולמן מציגה מבחר גדול של בריכות מתועשות בהתאמה אישית ללקוח תוך מתן שירות אדיב ושמירה על המקצועיות עם הקפדה על כל התקנים. ישנו גם ציוד נלווה ואביזרים רבים אותם תוכלו להשיג רק אצל פולמן, אלה ישדרגו את הבריכה הביתית שלכם ויהפכו את החלום לפנטזיה של ממש. כמו לדוג' תאורת לד לבריכה או חימום פנימי ועוד.
בריכות ביתיות מתועשות זהו לא חלום רחוק. המחירים מתאימים לכל כיס והשירות של חברת פולמן נגיש לכולם, מהרו ליצור קשר 050-5800651 והבריכה בדרך אליכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics