בריכות שחייה לבית

בריכות שחייה לבית

הקמת בריכות שחייה לבית הוא מקצוע העומד בפני עצמו ודורש את אנשי המקצוע המתאימים לביצוע המשימה. בריכת שחייה היא אגן המכיל כמויות אדירות של מים ביחס לשימוש ביתי רגיל, וכאשר אגן כזה מוקם צמוד לביתכם, אתם רוצים לוודא שהאגן נבנה בצורה מקצועית ובטוחה, כך שגם תזוזת קרקע לא תוביל לסדק וחלחול של מים אל מתחת ליסודות הבית. אצלנו בחברת poolman תוכלו להזמין כל שירות של הקמת או בניית בריכת שחייה, וליהנות משירות מקצועי מן השורה הראשונה.

13. בריכות שחייה מותאמות לבית

החלטה על דגם הבריכה המתאים לכם ביותר

במסגרת פרויקט הקמת בריכה אנו מבצעים בחינה של כל המערכות הדרושות לכם בבריכה, ובכלל זה מערכות חימום שתאפשרנה לכם ליהנות מהבריכה גם בעונת החורף, מערכות קירוי והצללה של הבריכה, מערכות סינון וטיהור מים, וכן אמצעים לניקוי ותחזוקת הבריכה באופן שוטף. כמו כן, נבחן בפירוט את מאפייני אתר ההקמה, ונסייע לכם להחליט על דגם הבריכה המתאים לכם ביותר הן בהיבטי עיצוב, הן בהיבטי גודל ומידות והן בהיבטי סוג החומר ומודל הבנייה של הבריכה.

צוות של מקצוענים הממתינים לפנייתכם

לרשותנו צוות של יועצים מקצועיים המתמחים בעולם הבריכות, ומאחוריהם רקע עשיר של בניית מאוד בריכות שחייה לבית. תוכלו לשבת עם מומחי poolman, לקבל את כל התשובות לכל השאלות המטרידות אתכם, ולמצוא את הדגם המתאים לכם ביותר בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. אנו מציעים אגני בריכות עשויות על פי מגוון טכנולוגיות חומרים על מנת להבטיח שתמצאו את הבריכה המתאימה לכם ביותר בתוך מסגרת התקציב העומד לרשותכם.

poolman – מרכז הבריכות הארצי לבית

חברת poolman מתמחה באספקה, בנייה והקמה של בריכות שחייה לבית ולמבני ציבור ובאספקת שירותי תחזוקה ותיקונים לאורך כל חיי הבריכה. באפשרותנו לבנות עבורכם בריכת שחייה מאפס, להתקין אגני בריכות בנויים מראש, וכן להשביח, לשדרג ולהרחיב בריכות קיימות. כל פעילות החברה מבוססת על צוות מקצוענים בעלי ניסיון עשיר בעולם הבריכות, עיצוב בריכות והנדסת בריכות, ומוכנים לפנייה שלכם כדי לספק לכם את המענה המיטבי. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו כבר לעשות את הצעד הראשון לקראת הגשמת חלום הבריכה הפרטית.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics