בריכות שחייה פיברגלס

 

בריכות שחייה פיברגלס

מחפשים בריכות שחייה פיברגלס ולא בטוחים שזה הפתרון המיטבי עבורכם? פיברגלס הוא חומר שישומו בעולם הבריכות מאפשר לכל אחד ליהנות מחלום הבריכה הפרטית בקלות ובמהירות והרבה יותר בזול. אם בעבר המודל היחיד שהיה קיים הוא בניית בריכה בחצר הפרטית באמצעות חציבת בור גדול ובניית בריכת בטון, הרי שהיום ישנו מגוון רחב של פתרונות המאפשרים לכל אחד להגשים את החלום, ובריכות פיברגלס הוא אחד מהפתרונות המובילים.

מגוון דגמי פיברגלס לגינה או למדגם פיברגלסבני ציבור

ב poolman תוכלו להתרשם ממגוון רחב של אפשרויות להקמת בריכת שחייה עשויה פיברגלס, כשכל הדגמים המוצעים בחברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר בעולם הבריכות הפרטיות והציבוריות גם יחד. אנו מציעים לכם חבילת ערך שלמה של בריכות שחייה פיברגלס לרבות מערכות היקפיות הנדרשות להתקנה בבריכה כדוגמת מערכת סינון וטיהור מים, מערכת חימום מים כך שתוכלו להשתמש בבריכה גם בעונת החורף, מערכות שאיבה וסירקולציה, קירוי בריכה, עיצוב סביבתי רשתות סינון, תאורת בריכה ועוד.

התאמת פיברגלסהתאמה אישית של הבריכה

כל הפתרונות המוצעים על ידנו ניתנים להתאמה אישית על פי מידות הגינה שלכם, על פי העומק הרצוי לכם ובהתאם לעיצוב אותו אתם רוצים ליישם. אנשי המקצוע של poolman ישבו איתכם ויעברו איתכם על כל הנתונים, יציעו לכם את כל הדגמים הרלוונטיים עבורכם ויבנו איתכם יחד את חבילת הציוד והפריטים הדרושים לכם כדי ליהנות מחוויית הבריכה הפרטית האולטימטיבית, הכל על בסיס שיקולים מקצועיים ובתוך המסגרת התקציבית שהגדרתם מראש.

poolman – מומחים בעולם הבריכות

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה, שיווק, התקנה ובניית בריכות ממגוון רחב של חומרים, בכל עיצוב ובכל מידה, וכן מספקת לכם את כל הציוד ההיקפי הדרוש לכם כולל כל המערכות הדרושות להפעלת ואחזקת הבריכה לאורך שנים. אנו מספקים גם חבילות שירות אחזקה שיבטיחו טיפול בכל התקלות אם תתעוררנה, וכן אחזקת המערכות באופן שוטף על מנת להאריך את חיי הבריכה ולהעניק לכם חוויית שימוש חלקה ומהנה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

פיברגלס תכנון

דגם פיברגלס

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics