בריכת שחיה ביתית פיברגלס

 

בריכת שחיה ביתית פיברגלס

אם אתם מחפשים פתרון זול ויעיל להקמת בריכת השחייה הפרטית עליה תמיד חלמתם, יש באפשרותכם להזמין כעת בריכת שחיה ביתית פיברגלס אותה ניתן להזמין בשלל צורות, עומקים ומידות, להתקין אותה מעל פני הקרקע או להטמיע אותה בתוך הקרקע, ולעצב אותה בדיוק כפי שאתם רוצים. באמצעות טכנולוגיית הפיברגלס תוכלו כעת גם אתם ליהנות מאחד מסמלי העושר הנחשקים ביותר על כולם, בריכה פרטית צמודה לבית, ולא רק כזאת שאפשר רק לשבת בה, אלא גם לשחות ולהשתכשך בה, כשהדבר היחיד שמגביל אתכם הוא גודל הגינה העומדת לרשותכם.

שלל מערכות ייעודיות לבריכות פיברגלס

ב poolman תוכלו למצוא את כל דגמי הפיברגלס שתוכלו למצוא, דגמים בצבעים שונים, צורות ועיצובים שונים, גדלים שונים, עומקים שונים וכמובן עם כל המערכות והאמצעים הדרושים לתפעול הבריכה ואחזקתה באופן שוטף. מומחי הבריכות שלנו יספקו לכם את כל המידע הדרוש לכם אודות שלל המערכות שתוכלו להתקין, לרבות מערכות חימום המים, מערכות סינון וטיהור מי הבריכה, מערכות שאיבה וסירקולציה, קירוי והצללה של הבריכה, עיצוב סביבתי ועוד.

בריכת שחיה ביתית פיברגלס חלומית

תכנון ועיצוב פתרונות בריכה שלמים ומושלמים

כמו כן, יסייעו לכם היועצים של poolman לבנות את כל מערך התפעול של הבריכה לרבות כל המערכות שיש לשלב עם בריכת שחיה ביתית פיברגלס על מנת ליהנות מחוויית הבריכה האולטימטיבית ולשמור עליה לאורך שנים ארוכות של פעילות. יועצי החברה יבחנו יחד איתכם את כל האילוצים תחתם אתם מבצעים את הרכישה, את ההעדפות שלכם בעניין העיצוב, הצורה והעומק, ויבנו עבורכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר במחיר התחרותי ביותר שתוכלו להשיג בשוק.

poolman – הכל לבריכה הביתית

poolman היא חברה המתמחה באספקה, התקנה, הקמה ובנייה של בריכות שחייה מכל הסוגים וכל סוגי החומרים. כמו כן, החברה מספקת את כל המערכות ההיקפיות לבריכה לרבות מערכת חימום, מערכת טיהור וסינון, מערכת שאיבה וסירקולציה, ציוד ניקיון ותחזוקה, מערכות קירוי והצללה ועוד. החברה פעילה מזה שנים ארוכות בתחום הבריכות הפרטיות והציבוריות ומזמינה אתכם ליצור קשר כבר עכשיו על מנת לעשות את הצעד הראשון לקראת בריכת החלומות שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics