בריכת שחיה לחצר

בריכת שחיה לחצר

בריכת שחיה לחצר הוא חלום שהיה בלתי ניתן להשגה עבור מרבית האוכלוסיה במשך זמן רב, אך לא עוד. כיום, באמצעות טכנולוגיות ייצור וטכנולוגיות חומרים חדשניות ניתן לייצר בריכות מדף משלל חומרים זולים ויעילים המאפשרים לכל אחד לקנות ולהתקין את בריכת החלומות שלו במחיר זול משמעותית ממה שאתם חושבים. את כל דגמי הבריכות תוכלו למצוא במרכז הבריכות הארצי של poolman, שם גם ימתינו לכם כל המערכות, הציוד והאמצעים הדרושים לכם כדי לבנות חוויית בריכה פרטית מושלמת.

בריכת שחיה לחצר לעצלנים

בריכות וכל המערכות הנדרשות

אצלנו ב poolman תוכלו למצוא מגוון דגמים בעומקים שונים, מידות שונות, עיצובים שונים וצורות שונים, ואם לא מצאתם את מה שאתם אוהבים או את מה שמתאים לחצר הפרטית שלכם, תוכלו לבצע הזמנה של בריכה מותאמת אישית בדיוק כפי שאתם אוהבים. אנו כבר נדאג להשלים את המשימה עם שלל פריטים לעיצוב סביבת הבריכה, ריצוף הבריכה, התקנת מערכות חימום, טיהור וסינון, שאיבה וסירקולציה, תאורת בריכה, דק עץ מודרני, מיטות שיזוף וכל פרט אחר הדרוש לכם לבריכה.

בריכת שחיה לחצר עם כל השירות הנדרש

ב poolman תוכלו לשבת עם כל אחד מצוות המקצוענים שלנו, להציג את כל נתוני החצר שלכם, ובהתאם לכך לבנות יחד את חבילת הבריכה המתאימה לכם ביותר. כמו כן, אנו מספקים לכם שירות אחזקה רציף לאורך שנים על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות מהבריכה לאורך זמן, ולשמור אותה לאורך שנים אחרונות. כמו כן, ניתן להוסיף מרכיבי קירוי והצללה לגינה, כיסוי לגינה וכל אמצעי דרוש אחר.

poolman – כל מה שתמיד חלמתם על בריכה פרטית לבית

poolman היא חברה המספקת, מתקינה, מקימה ובונה את כל סוגי הבריכות בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. אנו מציעים לכם דגמי בריכות מוכנות מן המדף, וכן אפשרות להזמין את בריכת החלומות שלכם בדיוק כפי שאתם מדמיינים אותה. כמו כן, מספקת החברה את כל המערכות הנלוות הנדרשות לתפעול ואחזקת הבריכה, והכל בסיוע אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בעולם הבריכות. צרו איתנו קשר עוד היום ועשו את הצעד הראשון לקראת בריכת החלומות שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics