בריכת שחיה מתועשת

בריכת שחיה מתועשת - מגשימה לך חלום

בעבר כאשר רצינו להתרענן קצת בבריכה נאלצנו לארוז ציוד ולצאת לדרך. מובן שהיינו כפופים לשעות הפתיחה של הבריכה ואם היה זה יום חם במיוחד מצאנו את עצמנו חולקים את הרחצה בבריכה עם עוד עשרות מיוזעים כמונו, ותמיד השריקה של המציל שהודיעה כי יש להיפרד מהמים תפסה אותנו לפני הזמן. שלא לדבר על התור והעומס במקלחות ובמלתחות. החוויה, איך לומר? לא הייתה משהו... תמיד דגדג לנו איזשהו חלום שנראה היה כי לא יתגשם לעולם – בריכת שחייה פרטית משלנו! מבלי להישרך בדרכים ומבלי להתפשר על שעות וימים מסוימים. אז זהו, שזה לא חלום... הבריכה הזו יכולה להיות מציאותית מאוד, ועוד אצלך בגינה!

פולמן מגשימה את החלום שלכם

אצל חברת פולמן קיימים סוגים שונים של בריכות שחייה אותן ניתן להרכיב בכל חצר, גינה או גג של מבנה. תלוי בגודל השטח אותו אתם רוצים להקציב עבורו ותלוי כמובן גם בתקציב. ישנם כמה וכמה אפשרויות של בריכות שחייה בגדלים שונים ובסגנונות שונים ובטווח מחירים נרחב. כמובן שישנה גם אפשרות לשדרג את הבריכה בעוד ועוד תוספות שונות כמו תאורת לד שהופכת את הבריכה לחלומית במיוחד. יש אפשרות להוסיף מערכת חימום פנימית ועוד תוספים מעניינים ומשוכללים.


בריכת שחיה מתועשת

בריכת שחיה מתועשת – נעים להכיר!

ישנה אפשרות מומלצת וטובה מאוד של בריכת שחייה ביתית אותה ניתן להרכיב בפרק זמן מינימלי ביותר ובמחיר ששווה לכל כיס. זוהי בריכת שחייה מתועשת. בריכת שחייה מתועשת בנויה מכמה וכמה חומרים שיחד נותנים לנו תוצאה בדמות בריכת שחייה מדהימה ואטרקטיבית. בריכת השחייה המתועשת עשויה מבטון בחלק הבסיסי שלה, הדפנות והגדות עשויות פלדה מגלוונת וכל זה מצופה ביריעת ויניל. ההתקנה של בריכה כזו הינה מהירה מאוד היות והיא יוצאת מהמפעל כאשר היא מושלמת ובנויה לגמרי. לקוחות רבים כבר שוחים בהנאה רבה בבריכה שכזו.

בריכות קונים אצל פולמן

חברת פולמן מציעה לכם אפשרויות רבות ושונות של בריכות שחייה מחומרים שונים ובסגנונות מגוונים וכמובן בגדלים שונים בהתאמה לכל גינה חצר או גג. צלצלו 050-5800651 ואנחנו בדרך להגשמת החלום...

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics