גימורים

גימורים

 

גודל וצורה: חשיבות בחסכון הפעלת הבריכה, סינון מי הבריכה, חומרי חיטוי ומילוי מים, חימום, תחזוקה וכך הלאה.

 

צרכים מיוחדים: בריכה טיפולית, שחייה ספורטיבית, פעילות לילדים ועוד. יש להתאים את צרכי המשתמש לתכנון נכון ואפקטיבי.

 

מה עוד כדאי לדעת על חימום סולארי?

חימום סולארי באנרגיית השמש

 

בניית בריכה כרוכה בהשקעה כספית. יתרה מכך, רבים מעדיפים להשתמש בבריכה שלהם רק בעונת הקיץ החמה בשל עלויות החימום הגבוהות. ע"י חימום סולארי ניתן להאריך את תקופת הפינוק והשחייה ולמצות את ההשקעה שבבניית בריכה. בהתחשב במחירי הגז, הדלק והחשמל, אנו יכולים לראות באופן ברור כי שימוש באנרגיה סולארית הוא המשתלם ביותר.

 

אם המטרה היא להגיע לטמפרטורת חימום אידיאלית, המערכת הסולארית מסוגלת להעלות את הטמפ'  ל: 15-25 מעלות. מדובר בטמפ' הגבוהה מזו השוררת בשעות הצהריים בישראל.

 

·         עמידות נגד הצטברות אבנית וקורוזיה וחוזק מפני תנאי מזק אוויר קשים של קרה וברד.

·         אורח חיים ארוך לחיי המערכת

·         הוצאות תחזוקה קטנות במיוחד

·         התקנה ישירה על גגות ומרפסות גדולות

·         מערכת תפעול חסכונית במיוחד.

·          במקרה של בריכה מקורה מערכת סולארית מסוגלת לחסוך את כלל האנרגיה במשך 8 שעות!

 

קולט שמש המיוצר כולו מחומר פלסטי ומסמל גישה חדשנית לטכניקת הניצול של אנרגיית השמש. הפנלים מיוצרים בשיטת הזרקה בלעדית – overmoiding process. יחידת הפנל הסולרית היא למעשה עומדת בפני עצמה ומכך יכולתה לעמוד בלחץ גבוה כמו 6 אטמס' ומול טמפרטורות של עד כ-90 מעלות. כלל החלקים מעוגלים ללא פינות חדות.

 

צינורות הפנל ושיטת החיבור של החלקים מונעים התרחבות תרמית דיפרנציאלית כמו גם את עיוות המערכת. החומר הפלסטי שממנו מורכב הקולט כולל פיגמנט שנקרא black carbon המאפשר קליטה יעילה יותר של אנרגיית השמש.

 

חום בטמפרטורות גבוהות מועבר לזרימת המים כתוצאה ממילוי מים ב-156 צינוריות המרכיבות את הקולט. הפנלים עצמם עברו ניסויים שונים ובכללם תנאי אקלים קיצוניים תוך הוכחה חותכת לעמידותם. כתוצאה מכך, אושר השימוש בפנלים לשימוש במגע במזון ובמים.

 

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics