היתרים ותעודות
 

חברת poolman מתמחה בהקמת בריכות שחייה ובעיצובן. החברה פעולת ע"פ סטנדרטים גבוהים של בניית בריכות ועומדת בכלל התקנים המחמירים של ישראל. החברה מורכבת מצוות מקצועי ואמין השומר על האג'נדה שמנחה את poolman: איכות, אדיבות ושירות חם.

 

לצד בניית הבריכות Poolman מציעה לכם את הפתרון הטוב ביותר לתחזוקה שוטפת של בריכות שחייה, החל משלב התכנון דרך ההקמה ועד לאחזקה השוטפת שמביאה את הבריכה למצב האופטימלי בו אורך חייה נשמר והיא עמידה יותר מפני תקלות. העבודה מתבצעת ע"י גורמים מומחים כמו אדריכלים, מנהלי עבודה, קונסטרוקטר ועוד.

 

חברת poolman שמה דגש על בטיחותם של אלפי לקוחותיה. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר שבשוק ומשלבים אותם בביצוע מבריק ונכון ששומר על רף העבודה ועל הסטנדרטים גבוהים המאפיינים אותנו.

 

 

 


שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics