הקמת בריכות שחיה

הקמת בריכות שחיה

הקמה של בריכת שחיה יכולה להתבצע במגוון רחב של אופנים בהתאם לסוג הבריכה שיש להקים, לתנאי השטח במקום, החומרים מהם עשויה הבריכה והדרישות הספציפיות של הלקוח. תהליך ההקמה צריך לקחת בחשבון שורה של משתנים המשפיעים בסופו של דבר על החוויה הכוללת מן הבריכה, ועל תפקוד הבריכה לאורך זמן. בחברת poolman אנו מבצעים את התהליך של הקמת בריכות שחיה על פי מתודולוגיה סדורה של בחינת השטח בפועל, תכנון תהליך ההקמה, והביצוע בצורה מדוייקת על פי דרישות הלקוח.

הקמת בריכה על פי מתודולוגיה סדורה

במסגרת זו, אנו משלבים מערכות נדרשות לתפעול הבריכה לרבות מערכות שאיבה המיועדות לייצר תחלופה של מים ולנהל את כל סינון המים בצורה אוטומטית וקבועה, מערכות חימום על פי הצורך, התקנת מערך פילטרים מתקדמים, וכל דרישה נוספת של הלקוח לרבות תאורת בריכה ייחודית, מערכות ניקוי ועוד. כל תהליך הקמת הבריכה מבוצע בצורה שיטתית וסדורה על מנת להבטיח את חוויית השימוש הטובה ביותר עבור הלקוח, ולהבטיח שימוש רציף בתפקוד מיטבי לאורך שנים.

22. הקמת בריכות שחיה משובחות

שלל פתרונות היקפיים ונלווים

עוד במסגרת התהליך של הקמת בריכות שחיה אנו מציעים שורה של פתרונות היקפיים כמו התקנת קירוי לבריכה, שילוב אמצעים מגוונים בסביבת הבריכה כמו ריצוף דק, עיצוב שפת הבריכה, שילוב של אריחי קרמיקה בעיצובים ודוגמאות ייחודיות ולמעשה מעניקים ללקוח את הפתרון הטוב ביותר שניתן להשיג בתחום זה. את כל זה אנו מבצעים באמצעות צוות מקצוענים הפעיל בתחום הקמת בריכות שחיה מזה שנים ארוכות ובעל רקורד הקמה של מאות בריכות ברחבי הארץ.

מספקים את כל צרכי הבריכה שלכם

חברת poolman מבצעת את כל עבודות האספקה, ההקמה, התחזוקה והשדרוג של בריכות שחיה הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי והציבורי. אנו מציעים שלל פתרונות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ומבטיחים לכל לקוח ולקוח פתרון שלם ומושלם שיחזיק מעמד לאורך שנים של פעילות. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילת שירות של אחזקת הבריכה, תיקון תקלות וכדומה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהבטיח לעצמכם את צוות המקצוענים של poolman לבניית הבריכה הפרטית עליה חלמתם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics