הקמת בריכות שחייה

הקמת בריכות שחייה

אם אתם מעוניינים להקים בריכת שחייה פרטית או ציבורית, אתם רוצים למצוא את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לטובת המשימה. לא כל קבלן שבונה בתים, יודע לבנות בריכות שחייה, ולא כל מי שמוכר בריכות שחייה, יודע גם לבנות אותן. בחברת poolman תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המובילים בתחום, ואשר מספקים לכם את השילוב האולטימטיבי של יכולות תכנון הנדסי, הקמת בריכות שחייה, תחזוקה ושדרוג בריכות עם מגוון רחב של מערכות ייעודיות.

הקמת בריכות שחייה מרתקות

בריכות אבן, בריכות פיברגלס ושלל מערכות ייעודיות

במסגרת תהליך ההקמה אנו מציעים מספר שלבים הכוללים בחינה של אתר ההקמה, זיהוי צרכי הלקוח, זיהוי מגבלות השטח והאפשרויות הרלוונטיות, ובהתאם לכך עוברים לשלב התכנון במסגרתו אנו עורכים תכנית הקמה לבריכת השחייה. במסגרת זו, נציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם לרבות בניית בריכת אבן, התקנת בריכת פיברגלס, הקמת בריכה מעל פני הקרקע ועוד. כל הפתרונות המסופקים על ידנו עומדים בתקנים המחמירים והמתקדמים ביותר, ומציעים לכם את האפשרות ליהנות מחוויית הבריכה עליה חלמתם תמיד.

צוות מקצוענים בעלי ניסיון עשיר בעולם הבריכות

צוות המקצוענים של poolman עומד לרשותכם בכל רגע על מנת לספק לכם את התשובות לכל השאלות שלכם אודות הקמת בריכות שחייה, בחירת הבריכה המתאימה לכם ביותר, שלל המערכות שתוכלו לשלב בבריכה לצרכי קירוי, חימום, סינון וטיהור, התקנת תאורת בריכה, אחזקת בריכה ושירותי תחזוקה לאורך שנים. כמו כן, נסייע לכם לבחור את הבריכה המתאימה ביותר למסגרת התקציב שלכם, ועם טכנולוגיות החומרים הקיימות היום, תוכלו להגשים את חלום הבריכה שלכם במלואו, גם תקציבים נמוכים יחסית.

poolman – מומחים בכל מה שקשור בבריכה

חברת poolman היא חברה המתמחה בעולם הבריכות, ומספקת, מתקינה, מקימה ומתחזקת מאות בריכות פרטיות וציבוריות ברחבי הארץ. אנו מספקים את כל השירותים הנדרשים להקמת בריכה ותחזוקתה, החלפת מערכות, בניית מערכות היקפיות, עיצוב סביבת הבריכה, ייעוץ ותמיכה לאורך כל הדרך. אצלנו תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע, לקבל את כל המידע והנתונים אודות הדגמים השונים עד שתרגישו שהגעתם לדגם המתאים, הדגם העונה על כל הצרכים שלכם במסגרת התקציב העומד לרשותכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics