הקמת בריכת שחיה

הקמת בריכת שחיה

אם יש לכם חלום על בריכת שחיה צמודה לבית שלכם, וחשבתם שהאפשרות היחידה העומדת בפניכם היא בניית בריכת בטון ואבן מא' ועד ת', בוודאי תשמחו לשמוע שכיום ישנן עוד אפשרויות רבות המאפרות לכם לבנות את בריכת החלומות שלכם בעלות כספית נמוכה בהרבה. בעבר הייתה הבריכה סמל סטטוס הנגיש לאנשי העשירון העליון בלבד, אם לא למעלה מכך, אך כיום, באמצעות טכנולוגיות חומרים חדישות, ניתן לבנות בריכות חדישות בכל גודל, צורה ועומק בעלות נמוכה באופן משמעותי.

מגוון דגמים של בריכות מוכנות או בהתאמה אישית

ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של בריכות עשויות פיברגלס המעניקות לכם בדיוק את אותה חוויית הנאה מבריכה פרטית, רק הרבה יותר זול. במסגרת הזמנת הבריכה אנו מבצעים גם הקמת בריכת שחיה בשטח הפרטי שלכם בהתאם למאפייני השטח, הצרכים וההעדפות שלכם. תוכלו להזמין את הבריכה מתוך שורה של דגמים מוכנים מן המדף, או להזמין בריכה בהתאמה אישית. כמו כן, תוכלו לבחור מגוון עיצובים, חיפויים ועיצוב סביבתי לבריכה, ולהשלים את המשימה עם שלל מערכות לתפעול, הפעלה ואחזקה של הבריכה.

הקמת בריכת שחיה עצבנית

בניית חבילת הערך המתאימה לכם ביותר

מקצועני הבריכות של poolman עומדים לרשותכם בכל עת על מנת לספק לכם את כל המידע והנתונים הדרושים לכם לשם קבלת החלטה, לסייע לכם להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ולבצע את הבחירה הנכונה עבורכם, תוך בניית חבילת הערך השלמה הכוללת את הבריכה עצמה, הקמת בריכת שחיה, והתקנה של כל המערכות והציוד ההיקפי הנדרשים.

poolman כל הפתרונות לבריכה

חברת poolman היא חברה מובילה המספקת, מתקינה, מקימה ובונה בריכות שחייה פרטיות וציבוריות מכל סוג, כל גודל, כל עומק, כל עיצוב וכל תצורה. אנו מספקים גם את כל המערכות הנלוות לרבות מערכת חימום, מערכת טיהור וסינון, מערכת שאיבה וסירקולציה, קירוי לבריכה, כיסויים לבריכה, תאורת בריכה, רובוט ניקיון וכל הדרוש לכם להשלמת חוויית הבריכה הפרטית שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום ועשו את הצעד הראשון לקראת בריכה פרטית צמודה.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics