חימום בריכה ביתית

חימום בריכה ביתית

בריכת ביתית היא חלומם של אנשים רבים, אך בסופו של דבר, בעיקר במספר אזורים בארץ, השימוש בה עשוי להצטמצם למספר חודשים בלבד במהלך השנה, חודשי עונת הקיץ. אם יש לכם בריכה ביתית, וזה פחות או יותר המצב אצלכם, חברת poolman מציעה לכם מערכת חימום בריכה ביתית המאפשרת לכם לחמם את המים לטמפרטורה נוחה המאפשרת להיכנס אליהם גם במהלך עונת החורף הקרה. כדי להשלים את החוויה, אנו מציעים גם מערכות קירוי שיסייעו לכם לבודד את שטח הבריכה ממזג האוויר שבחוץ, וליצור מעין אקוסיסטם מבודד בגינת הבית.

הזרמת זרמי מים חמים למי הבריכה

מערכת חימום בריכה ביתית היא מערכת המבוססת על הזרמת זרמי מים מחוממים אל תוך מי הבריכה, בצורה מבוקרת ועל בסיס ניתור רציף. המערכת מבעת מדידה קבועה של טמפרטורת המים בבריכה, ובהתאם לכך מזרימה זרמי חמים פנימה אל אגן המים. עם הגעת הטמפרטורה לטמפרטורה הרצויה, נפסקת הזרמת המים החמים ומתבצעת לסירוגין על פי מדידות קבועות שמבצעת המערכת. באמצעות מערכת זו תוכלו להיות בטוחים שטבילה במים גם במהלך חודשי החורף הקרים, תסב לכם הנאה רבה, ואף תהווה מקור לחימום.

שלל מערכות להתאמה לבריכה הפרטית שלכם

כדי לבחור את מערכת החימום המתאימה לכם ביותר, תוכלו להסתייע בייעוץ המקצועי של מומחי בריכות השחיה של poolman, לקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות המערכות השונות, היתרונות והחסרונות של כל מערכת, ואת הפרמטרים הרלוונטיים לבחירת המערכת המתאימה לכם על פי מאפייני הבריכה, מאפייני השימוש, גודל הבריכה, המערכות המותקנות בה מראש וכדומה.

חימום בריכה ביתית מגניב

poolman בונים לכם בריכה מנצחת

חברת poolman מספקת שורה ארוכה של פתרונות לבריכות שחיה ביתיות, וכן מספקת שירותי אספקה, התקנה ושדרוג של בריכות שחייה לבית. אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים עבור הבריכה הביתית, וכן תוכלו לקבל סיוע, ליווי וייעוץ מקצועיים בהקמת בריכה חדשה על פי משתנים של גודל, עיצוב, עומק, מאפייני שימוש וכדומה. כל השירותים מסופקים על ידי צוות המקצוענים של החברה, איתם אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ולקבל את כל התשובות לשאלותיכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics