חימום בריכות שחיה

חימום בריכות שחיה

בריכת שחייה פרטית הוא חלומם של אנשים פרטים המשקיעים בכך כסף רב, אך מגלים שאת חוויית הבריכה הם רוצים למתוח גם אל תוך עונת החורף, ולא להסתפק רק בימי הקיץ החמים. הבשורות הטובות הן שכיום ניתן ליישם מגוון רחב של פתרונות חימום בריכות שחיה לכל בריכת שחיה שהיא, והבשורות היותר טובות הן שאת כל המערכות והפתרונות הללו תוכלו למצוא במרכז הבריכות הארצי של poolman מקצועני בריכות המספקים לכם את כל הפתרונות סביב הבריכה הביתית או הציבורית.

שמירת חימום בריכות שחיה

ניטור והזרקת סילוני מים חמים

מערכת חימום הבריכה היא מערכת מתקדמת המבוססת על תהליך רציף של ניטור טמפרטורת המים והזרקת סילונים של מים חמים אל תוך מי הבריכה על מנת להעלות את טמפרטורת המים במהירות. כל התהליך של ניטור הטמפרטורה והזרקת סילוני המים מתבצע באופן אוטומטי על ידי מערכת החימום ומבטיחה לכם הגעה מהירה לטמפרטורת המים שהגדרתם בתוך זמן קצר. לאחר ההגעה לטמפרטורה, תוודא המערכת שהמים נשארים בטמפרטורה שהוגדרה עד אשר תגידו לה אחרת.

בניית פתרון כולל לרבות חימום וקירוי הבריכה

את מערכות החימום ניתן להתקין ולהטמיע בכל סוג של בריכה, החל מבריכת פיברגלס קטנה לבית, וכלה בבריכת אבן ובטון ציבורית. ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות חימום בריכות שחיה, ולהשלים את המהלך עם קירוי כולל לבריכה באופן שיאפשר לכם לבודד את שטח הבריכה ממזג האוויר שבחוץ. מקצועני הבריכות של poolman יסייעו לכם לבנות את חבילת הערך הטובה ביותר עבורכם על מנת לאפשר לכם ליהנות מהבריכה הפרטית שבניתם לאורך כל השנה.

poolman – כל מה שצריך לבריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, התקנה, הקמה ובניית בריכות פרטיות וציבוריות בכל צורה, גודל, עומק או עיצוב. החברה מספקת גם את כל המערכות והציוד ההיקפי, וכן חבילת שירות אחזקה לבריכות על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות מהבריכה שלכם בצורה מלאה ולאורך שנים ארוכות. כל שירותי ומוצרי החברה מסופקים לכם על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים העומדים לרשותכם בכל עת. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולעשות את הצעד הראשון לקראת חימום הבריכה הפרטית שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics