חימום בריכות שחייה

חימום בריכות שחייה

חימום בריכות שחייה היא דרישה של בעלי בריכות רבים הנהנים מן הבריכה הפרטית שלהם לאורך כל ימי הקיץ, אך רוצים למתוח את העונה החמה גם אל תוך עונת החורף. תהליך החימום של בריכה מתבצע בצורה חכמה וחסכונית באמצעות סילוני מים המוזרקים אל מי הבריכה על בסיס קבוע כל עוד טמפרטורת המים לא הגיעה לטמפרטורה המבוקשת. מערכת החימום מבצעת ניטור קבוע של הטמפרטורה במים ומבצעת הזרקות של מים חמים כנדרש, עד אשר מכבים אותה.

מערכות חימום לכל סוגי הבריכות

ב poolman תוכלו למצוא מערכות חימום בריכות שחייה לכל סוגי הבריכות בכל גודל ועשויות כל חומר. תוכלו לשבת עם מומחי הבריכות שלנו ולבנות יחד את הפתרון המתאים לכם ביותר הן בהיבט של הפונקציונליות של מערכת החימום והן בהיבט של התקציב העומד לרשותכם. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו עוד שלל מערכות ואמצעים שיסייעו לכם לשדרג את רמת התפעול של הבריכה, ובהתאם לכך גם את חוויית ההנאה שלכם הן בחורף והן בקיץ.

חימום בריכות שחייה ללא הגבלה

קירוי בריכות להשלמת משימת החימום

בהקשר זה, פרט למערכת חימום בריכות שחייה, תוכלו להשיג ב poolman גם קירוי לבריכות שיאפשר לכם לבודד את שטח הבריכה בצורה מיטבית ממזג האוויר בחוץ. חימום המים יכול לספק לכם מענה מצויין לצורך שימוש בבריכה גם בעונת החורף, אך אם אתם רוצים להשלים את המשימה בצורה מלאה, יהיה עליכם לקרות את הבריכה בערכת קירוי אותה תוכלו לבחור מתוך מגוון פתרונות קירוי גמישים, קשיחים, זמניים או קבועים.

poolman – כל הפתרונות לבריכה הביתית

חברת poolman היא חברה המספקת שלל שירותים סביב עולם הבריכות הפרטיות והציבוריות ובכלל זה גם התקנה, הקמה, בנייה ואספקה של בריכות מכל הסוגים, בכל גודל, בכל מידה, כל עומק ובכל צורה ועיצוב. לרשותנו צוות של מומחים מיומנים בעלי ניסיון רב בעולם הבריכות, צוות העומד לרשותכם בכל עת על מנת לסייע לכם לגבש את הפתרון המושלם עבורכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים והמידע הדרוש לכם על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור מערכת החימום הדרושה לכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics