כיסוי בטיחות לבריכות שחייה

 

כיסוי בטיחות לבריכת השחייה מונע את נפילת הילדים כמו גם את כניסתם של מזיקים שונים. הכיסוי עצמו עמיד למשקל של עד 2 טונות והוא חשוב במיוחד למניעת תאונות מצערות. הכיסוי שמעל הבריכה מונע את התאדות המים שומר על טמפרטורה חמימה. בנוסף, כיסוי הבריכה מונע את התאדות הכימיקלים. כלור, למשל, יכול לאבד את יכולת החיטוי לאחר מס' שעות. באמצעות הכיסוי החומרים המטהרים יישמרו מה שיחסוך לכם עבודה ולא מעט כסף. 
 

הכיסוי החשמלי מבית INFINITY 4000 הינו מוצר מתקדם, פרי תכנון אדריכלי המביא בחשבון את התפיסה האסתטית של הבריכה כחלק מפיצוח הגינה. ע"פ אחת ההערכות בענף שימוש בכיסוי מקטין את צריכת הכימיקלים בכ-35 עד 65 אחוזים. בכיסויים המתקדמים כמו INFINITY ניתן לראות פעולה נוספת וחשובה – הכיסוי מפקד כקולטן סולארי הסופח את חום השמש ומעביר אותו הישר למימי הבריכה.

לצפייה בסירטון על כיסוי בטיחות ליחצו על הקישור .

http://www.youtube.com/watch?v=TcAzx7XU64c

אין סיבה להיות מודאגים כשהילדים רצים ומשחקים בסביבת הבריכה כאשר יש לכם כיסוי בטיחות לבריכה .

 

 

 

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics