כיסוי חשמלי לבריכה

כיסוי חשמלי בטיחותי לבריכה

כיסוי חשמלי לבריכה

אחד האמצעים החשובים ביותר בכל בריכה ביתית הוא כיסוי לבריכה אותו ניתן ליישם על פני שטח הבריכה בכל עת שלא משתמשים בה. החשיבות של שימוש בכיסוי לבריכה נובעת מהצורך לשמור על מי הבריכה נקיים מעלים, לכלוך, עפר וזיהום, ומעבר לכך, אתם לא רוצים שהבריכה שלכם תהפוך למושבת יתושים שתטריד אתכם בכל לילה. כיסוי לבריכה יבטיח בידוד מושלם של הבריכה שלכם מן הסביבה החיצונית, יאריך את חיי המערכות שלה, ויסייע לכם בתחזוקה השוטפת של הבריכה.

מתאים לכל גודל בריכה

במרכז הבריכות הארצי של poolman תוכלו למצוא גם כיסוי חשמלי לבריכה המאפשר לכם לבצע את כל פעולת הכיסוי והקיפול בלחיצת כפתור אחת ובאמצעות מנגנון הפורש ופותח את כיסוי הבריכה בצורה חשמלית אוטומטית. על אף שכיסוי זה יכול להעניק ערך רב בעיקר לבריכות גדולות שקיים קושי ממשי לכסות אותן בצורה ידנית, כדאי לכם לבחור באפשרות זו גם אם יש לכם בריכה קטנה יחסית, והסיבה הפשוטה לכך היא ששימוש בכיסוי חשמלי יבטיח שלעולם לא תתעצלו לפרוש אותו, ותוכלו לעשות שימוש נכון וחכם בכיסוי.

להבטיח שהבריכה תהיה מכוסה תמיד

אצלנו ב poolman תוכלו לקבל את כל המידע אודות כיסוי חשמלי לבריכה וכן לבחון ולהתרשם ממגוון סוגים של כיסויים חשמליים כאלה, לצפות בהם בפעולה בזמן אמת, וכן להתאים את הכיסוי הטוב ביותר לבריכה שלכם וזאת בסיוע אנשי המקצוע של poolman שיסייעו לכם לבצע את הבחירה, ואף יתקינו עבורכם את הכיסוי בבריכה שלכם.

poolman – שלל פתרונות איכותיים לבריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה, הקמה, התקנה ואחזקה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ומספקת את כל השירותים הנלווים הדרושים לתפעול ואחזקה של בריכות. החברה מציעה מגוון רחב של סוגי בריכות בכל גודל, עומק, עיצוב או תצורה, הן בריכות על פני הקרקע, והן בריכות מוטמעות באדמה, שלל מערכות תפעול ואחזקה לבריכות וכמובן אין ספור סוגים של פריטי ציוד איכותיים לבריכה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל סקירה מלאה אודות כיסוי חשמלי לבריכה ומוצרים אחרים המוצעים על ידנו.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics