כיסוי לבריכה

כיסוי לבריכה

אם יש לכם בריכה צמודה לבית, אתם כנראה כבר מבינים את המשמעות והחשיבות של כיסוי לבריכה, ואם יש לכם בריכה גדולה במיוחד, אתם רוצים למצוא גם פתרון שיאפשר לכם לכסות אותה בצורה יעילה ומהירה מבלי לטרוח יתר על המידה לכיסוי שטח כל כך רחב. ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות כיסוי בשלל עיצובים וצבעים ובמגוון חומרים, ותוכלו להשיג גם מגוון דגמים בפרישה חשמלית המאפשרת לכם לכסות את הבריכה במהירות ובקלות בלחיצת כפתור אחת.

הפתעה כיסוי לבריכה

הגנה על הבריכה מפני לכלוך, זיהום וחרקים

ב poolman תוכלו למצוא את כל האמצעים והאביזרים הדרושים לכם לתפעול הבריכה ולאחזקתה לאורך כל השנה, ובכלל זה גם מגוון כיסויים המאפשרים לכם להגן על הבריכה מפני עלים, חרקים, יתושים ועפר וחול המתעופפים ברוח. כל אלה אינם מהווים סיכון למערכות הבריכה או לרוחצים בה, אבל אם מזניחים את המצב כפי שהוא לאורך זמן, הצטברות הלכלוך יכולה להכביד מאוד על מערכות הניקוי והסינון בבריכה, ולבטח לשבש את חוויית ההנאה בה.

כל סוגי הכיסויים לכל בריכה

באמצעות כיסוי לבריכה תוכלו להעניק לבריכה שלכם את ההגנה הדרושה, וכן להבטיח שלא יוקמו מושבות יתושים מטר וחצי מחלון הבית שלכם. אם הבריכה שלכם גדולה ואתם תוהים האם ישנו כיסוי לבריכה שיכול להתאים לה, אז התשובה היא כן ובאמצעות מקצועני הבריכות שלנו תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, לרבות כיסוי חשמלי אותו ניתן לפרוש ולקפל בצורה אוטומטית ובלחיצת כפתור אחת על מנת לכסות את כל שטח פני הבריכה.

poolman – כל סוגי הפתרונות לבריכה

poolman היא חברה המתמחה בהקמה, התקנה, אספקה ובנייה של בריכות שחייה, ומאחוריה רקורד של מאות בריכות שהוקמו בכל רחבי ישראל. החברה מציעה את כל סוגי הפתרונות לבריכה הביתית והציבורית, שירותי אחזקה, שלל ציוד ואביזרים הדרושים לתפעול נכון ויעיל של הבריכה, וכמובן את כל שירותי ההקמה והבנייה של כל סוגי הבריכות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם מומחי הבריכות של poolman ולקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם על מנת לבחור את הכיסוי המתאים ביותר לבריכה שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics