כיסוי לבריכת שחיה

כיסוי לבריכת שחיה

אם יש לכם בריכת שחיה בבית אתם לבטח מודעים לצורך בכיסוי הבריכה במהלך היום יום על מנת להגן עליה מפני לכלוך וחרקים. בריכה חשופה מהווה מוקד משיכה אטרקטיבי מאוד עבור מגוון רחב מאוד של חרקים שרבים מהם מוצאים, בסופו של דבר, את מותם על פני המים. בנוסף לכך, המים מתמלאים במהירות בעשב, עלים ועפר המתעופף ברוח, מה שבשורה התחתונה הופך את המים למלוכלכים מאוד ואף בלתי שמישים לטובת שחייה או אפילו שהייה במים.

כיסוי מניילון לבריכת שחיה

כיסוי לבריכה נקייה ומתוחזקת היטב

בחברת poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות שיסייעו לכם להתמודד עם מצב זה הן בהיבט של כיסוי לבריכת שחיה והן בהיבט של מערכות לסינון וטיהור של המים מכל סוגי הלכלוך. בניית בריכה הוא הדבר הראשון שעליכם לעשות כדי ליהנות מבריכה פרטית, אך אחזקת הבריכה ובכלל זה גם ניקיון תמידי שלה, הוא תהליך שאותו עליכם ליישם על בסיס קבוע לאורך זמן. בהתקנת כיסוי מתאים לבריכה שלכם אתם מבטיחים שעבודת התחזוקה תהיה קלה יותר ויעילה הרבה יותר.

כיסויים ידניים וחשמליים

אצלנו ב poolman תוכלו למצוא שלל כיסויים במגוון צבעים ועיצובים, ומתאימים לכל סוג וגודל של בריכה. כיסוי לבריכת שחיה, אותו תוכלו למצוא אצלנו ב poolman מיועדים להימתח בקלות על פני כל שטח הפנים של הבריכה וליצור הגנה מושלמת על מי הבריכה. אצלנו תוכלו למצוא כיסויים לפרישה וקיפול ידניים וכן כיסויים חשמליים הנמתחים ונפתחים בצורה חשמלית וללא כל מאמץ.

המרכז לכל צרכי הבריכה

חברת poolman הינה חברה מובילה בענף בריכות השחיה, ומזה שנים ארוכות משרתת מגוון רחב של לקוחות הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. החברה מתמחה באספקה, התקנה, בנייה והקמה של בריכות שחיה פרטיות וציבוריות, ומספקת את כל מערכות הציוד ההיקפיות הנדרשות על מנת לתחזק את הבריכה באופן שוטף. כמו כן, אנו מציעים שורה של שירותי ייעוץ וליווי על מנת לסייע לכם לבסס את הרגלי האחזקה בבריכה, ולדאוג לכך שתוכלו ליהנות ממנה לאורך שנים ארוכות. צרו איתנו קשר עוד היום, וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור כל צרכי הבריכה שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics