כיסוי צף לבריכות שחייה

כל מה שרציתם לדעת על כיסויים צפים לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות - פיתוח מיוחד של יריעות פלסטיק עבות וחזקות לשימוש ייחודי לבריכות שחייה

 
    
 

מהו הכיסוי הצף?
פיתוח מיוחד של יריעות פלסטיק עבות וחזקות לשימוש ייחודי לבריכות שחייה. בתוך הכיסוי כלואות אלפי בועות אויר אשר מעניקות ליריעה את התכונות התרמיות המיוחדות. לחומר הגלם הוענקו גם תכונות מיוחדות של חוזק, עמידות במים, בכימיקלים ובקרינת שמש (אולטרא סגול). היריעות מחוברות בטכניקת הלחמה מיוחדת המאפשרת את התאמת הכיסוי לממדי וצורת כל הבריכה.
 
כיצד משתמשים?
היריעה הצפה היא יריעה מבודדת קלה וחזקה אשר נפרשת בקלות על פני המים. בין היריעה והמים נוצר ואקום כך שהיריעה  "דבוקה" לפני המים.  תכונה זו וכן כושר הציפה המעולה מבטיחים כיסוי מושלם ואחיד על שטח כל הבריכה ללא צורך בקשירה לדפנות הבריכה.
 
איך מאריכים את עונת הרחצה?
באקלים הנוח של ישראל. בחודשים מרץ אפריל ומאי וכן אוקטובר ונובמבר בד"כ הימים חמימים ושטופי שמש, אך אנו נמנעים להפעיל את בריכת השחייה עקב טמפרטורת מים נמוכה. בעזרת ה"פוליצף" המשמש כ"קולט שמש" ושכבת חיץ מבודדת ניתן להעלות את טמפרטורת המים בכ- 5-10 מעלות ולהגיע לטמפרטורת מים נעימה לרחצה כמו בבריכות מחוממות
 
מתי משתמשים בכיסוי?
בחודשי הקיץ, נשתמש בכיסוי בעיקר בשעות הלילה, כך נוכל למנוע התקררות המים למשך הלילה ולהשתמש בבריכה כבר בשעות הבוקר המוקדמות עם טמפרטורת מים נעימה . (חשוב במיוחד לשיעורי שחיה, קייטנות וכו'). בחודשים אלו הכיסוי שימושי בעיקר באזורים בהם מנשבות רוחות חזקות. רוחות אלו גורמות לקירור המים בלילה וכמו כן מביאות איתן בד"כ אבק, עלים וכו' אשר כניסתם למים תימנע ע"י היריעה.

באביב ובסתיו, תשמש היריעה כקולט שמש בשעות היום ותשמור על חום המים בשעות הלילה.
בחורף לבריכות מחוממות פתוחות או מקורות היריעה יכולה להביא לחיסכון של 70% יותר מהוצאות האנרגיה לחימום המים, בבריכות בלתי מקורות אשר יש צורך להשאיר מים בבריכה גם בעונת החורף, לצורך מניעת סדקים ושמירה על צפוי הבריכה (P.V.C) הכיסוי מאפשר לשמור על המים נקיים גם בחורף תוך מינימום פעולות חיטוי וסינון.
 
עד כמה נחסוך בהוצאות ?
חיסכון של 70% ויותר מהוצאות החימום.
חיסכון במים ע"י צמצום ההתאיידות.
חיסכון בכימיקלים.
חיסכון בשעות ניקוי
חיסכון בחשמל – פחות שעות הפעלה של מכון הטיהור
הכנסה כספית נוספת ע"י הארכת עונת הרחצה – חשוב במיוחד לבתי מלון, מרכזי ספורט ובריכות מסחריות אחרות.
ומה לאחר שעות הרחצה?
כאשר נגמרה הפעילות בבריכה הכיסוי הצף "מודיע" באופן חזותי כי הבריכה סגורה ואין להשתמש בה.
מה עם אבק, חול ושאר מזיקים?
הכיסוי ימנע חדירה של חול, אבק, עלים, יתושים, חרקים וכד' כך נשמור על איכות המים וניקיונם.
 
איך פורשים ואוספים היריעה ?
בעזרת מתקן הגלגול נוכל לפרוש ולאסוף את היריעה בקלות רבה מתקן הגלגול עשוי מחומרים בלתי מחלידים, קל להרכבה ופרוק. בבריכות פרטיות (עד 6 מ' רוחב ) יש צורך להשתמש במתקן אחר ובבריכות ציבוריות רצוי להשתמש בשניים או שלושה מתקני גלגול , או במתקן גלגול נייד.
 

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics