מסנן חול לבריכה

מסנן חול לבריכה

כשמביטים על בריכה יפה מבחוץ, קשה להבין את כל העבודה שיש לבצע כדי שניתן יהיה גם ליהנות ממנה כפי שצריך, אך אם יש לכם בריכה פרטית בבית, אתם כבר בטח יודעים שכדי ליהנות מבריכה טובה, צריך גם לדאוג לתחזק אותה כראוי, ואחד ההיבטים החשובים בתהליך האחזקה הוא הניקיון של המים, הן לטובת מערכות הבריכה השונות כמו מערכת החימום, השאיבה, הסירקולציה והסינון של המים, והן לטובת הנאת המתרחצים ובטיחותם. בהיבט זה, יהיה עליכם להתמודד גם עם חול ועפר החודרים אל מי הבריכה ואת זה תוכלו לעשות באמצעות מסנן חול לבריכה.

אחזקה נכונה של בריכה פרטית

אצלנו ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של מסננים המתאימים לכל סוגי הבריכות ובכל גודל, מסננים המיועדים ליצור הפרדה בין מערכות הבריכה ובין המים המוכלים בה, כך שכל גרגרי החול יעצרו במסנן ולא יוכלו לחדור אל תוך מערכות הבריכה. מערכות אלה מיועדות כמובן להתמודד עם גרגרי חול אלה, אך עדיף תמיד להקל כמה שיותר על המערכות על מנת להפחית את הבלאי שלהן, וכן במידה והבריכה אינה מתוחזקת כראוי, כמויות החול הנצברות יכולות להוות בעיה משמעותית יותר שתוביל לתקלות בתפעול הבריכה.

מסנן חול משודרג לבריכה

מגוון סוגים של מסנני חול

ב poolman תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו, לקבל סקירה על כל סוגי המסננים, כיצד הם עובדים, היכן ואיך הם מותקנים בבריכה, רמת היעילות שלהם ומה הם המסננים הטובים ביותר והאטרקטיביים ביותר עבורכם. מסנן חול לבריכה הוא אינו רכיב יקר יחסית, אך כזה שדורש תשומת לב ותחזוקה בעצמו, לרבות החלפה מדי תקופה.

poolman – שלל פתרונות לבריכה הביתית

poolman היא חברה המתמחה בהקמה, התקנה, בנייה ואספקה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות בכל גודל, בכל עומק, בכל תצורה ובכל עיצוב. החברה מספקת שלל מוצרים ופריטי ציוד הדרושים לתפעול, הפעלה והאחזקה של הבריכה, כולם ברמת הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של poolman, לקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות סינון חול בבריכה, ולהזמין מסנן חול לבריכה, מוכן להתקנה והפעלה.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics