מתכנן בריכות שחייה


כל חלום הופך למציאות,

חברתינו מתמחה בתכנון הבריכה משלב השרטוט

לשלב הביצוע בשטח.

Poolman מגשימים חלומות לכל המשפחה.

 

אין מי שלא חשב בשלב מסוים בחיים, "איזה כיף היה יכול להיות אם הייתה לי בריכה משלי בבית". לא צריך להתחלק עם אף אחד, ואפשר בכל יום לצאת לגינה, לשבת ליד הבריכה וברגע שנהיה קצת חם – לקפוץ פנימה ולהצטנן. כמובן שלא כל אחד צריך בריכה אולימפית בחצר. מצד שני, הבריכות העומדות המתקפלות שמהוות מעין פתרון ביניים, הן קטנות מדי ולא עונות על הצורך של בריכה אמתית בבית. בריכות שחייה פרטיות מיוצרות במגוון רחב של גדלים ועומקים, ומתאימות את עצמן אליכם מבחינת גודל וגם מבחינת עיצוב.

 

  בריכת שחיה פרטית

 

מגוון רחב של דגמים וסוגי בריכות

אנחנו ב- Poolman מבינים שבחירת סוג הבריכה נוגע גם להתאמה לעיצוב הכללי של הבית או החצר. משום כך, אנחנו מציעים סוגים רבים של עיצובים, מחומרים שונים ובצבעים רבים. לכל אלו ניתן להוסיף תאורה צבעונית או רגילה של הבריכה בטכנולוגית LED מתקדמת, וגם משאבות סינון, חימום וחיטוי. בקיצור – בריכות שחייה פרטיות אצלנו מגיעות עם כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות משחייה מרעננת בכל שעה של כל יום בשנה. לכם רק נשאר להגיע, לבחור דגם ולתת לנו לטפל בכל השאר.
 

בריכת שחיה פרטית המלצות

 

תהליך ההתקנה הפשוט

אחרי שתבחרו את הדגם המועדף עליכם, יגיע שלב ההתקנה. אנחנו מבטיחים התקנה של בריכות שחייה פרטיות בתוך עד שלושה ימי עסקים. ההתקנה כוללת חפירה בחצר ועיצוב הבור שנחפור כך שיתאים לבריכה. לאחר מכן נניח יריעות איטום ואז נניף את הבריכה אל הבור באמצעות מנוף. נחזק את הבריכה ונאטום אותה כך שתשתלב באופן מושלם על הדשא, דק העץ או הרצפה שמקיפה אותה. לאחר מכן נותר לכם רק למלא את הבריכה במים וליהנות משחייה מתי שרק תרצו. בריכות שחייה פרטיות זה Poolman.

  בריכת שחיה פרטית גדלים

 

התקשרו אלינו לפרטים נוספים

יש הרבה סוגים ודגמים של בריכות פרטיות, ומגוון רחב עוד יותר של אביזרים לבריכות, סוגי חימום וקירוי ועוד. כדי שלא תלכו לאיבוד, ותצליחו לשמור על הבריכה שלכם במצב מעולה לאורך שנים, התקשרו אלינו עכשיו ונקבע פגישת ייעוץ שתבהיר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת!

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics