ציוד לבריכה

ציוד ייחודי לבריכה

ציוד לבריכה

בניית או הקמת בריכה הוא החלום של אנשים רבים, אך לאחר שזו נבנתה, ישנה חשיבות רבה לנהל אותה כפי שצריך, לתפעל אותה כראוי ולתחזק אותה בצורה כזאת שתוכל לשרת אתכם לאורך שנים. לשם כך, עליכם להצטייד בשורה של פריטי ציוד לבריכה המיועדים למגוון מטרות כמו ניקיון, טיהור וניטור איכות המים, כלי מדידה לערבוב כלור בבריכה, תאורת בריכה, סוככים ופתרונות קירוי ועוד שורה של פריטים הדרושים לכם כדי ליהנות מהבריכה שלכם בצורה מלאה.

מגוון פריטי ציוד במחירים תחרותיים

ב poolman תוכלו ליהנות ממגוון פריטי ציוד לבריכה לרבות מערכות מתקדמות לניהול אוטומטי של הבריכה, חימום מי הבריכה בעונת החורף, ניקוי וטיהור מי הבריכה, שאיבה וסירקולציה ועוד. אצלנו תוכלו למצוא מגוון פריטים באיכות והסטנדרטים הגבוהים ביותר ועדיין במחירים תחרותיים ואטרקטיביים לכל כיס. לרשותנו ציוד לבריכה מכל סוג, בכל גודל ולכל מטרת תפעול ואחזקה, אליו תוכלו להיחשף בביקור אחד קצר במרכז הבריכות של poolman.

צוות מקצוענים שעומד לרשותכם בכל עת

כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצוענים שיבצע בחינה של הבריכה שלכם, ובהתאם לכך יוכל להמליץ לכם על פריטי ציוד לבריכה שישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר. כמו כן, תוכלו למצוא כיסויים לבריכה ושלל פריטים לעיצוב סביבת הבריכה לרבות מיטות שיזוף, עמדת מגבות, דק לריצוף סביבת הבריכה ועוד. אנו ממליצים להגיע אל מרכז הבריכות ולהתרשם משלל פריטי הציוד על מנת לבחון את הפריטים המתאימים לכם ביותר ובמסגרת התקציב העומד לרשותכם.

poolman – מומחים בעולם הבריכות

חברת poolman היא חברה המספקת, מתקינה, מקימה ובונה בריכות מכל סוג, בכל גודל, בכל עומק ובכל תצורה ועיצוב. כמו כן, החברה מספקת שלל מערכות תחזוקה ותפעול של בריכות פרטיות ובריכות ציבוריות, ומספקת חבילת שירות אחזקה לאורך שנים ולכל לקוח על פי צרכיו. שירותי החברה מסופקים על ידי צוות מקצוענים המתמחים בעולם הבריכות ובעלי ניסיון רב וותק רב בתחום זה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם כדי לבחור פריטי ציוד לבריכה שיענו על כל הצרכים שלכם בנושא.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics