קירוי בריכות שחיה
מבצע 2
מבצע

קירוי בריכות שחיה

בית פרטי עם בריכת שחייה פרטית הוא חלומם של אנשים רבים, אם כי כאשר חושבים על זה, הבריכה הפרטית יכולה לשרת אותנו בחודשי הקיץ החמים בלבד. או שלא. באמצעות קירוי בריכות שחיה ניתן ליצור בידוד מושלם של שטח הבריכה ממזג האוויר שבחוץ, ולאפשר הנאה מהבריכה גם במהלך חודשי החורף. מן הסתם, השימוש בבריכה בחורף הוא אינו למטרות הנאה או צינון הגוף, אבל אם אתם משתמשים בבריכה הפרטית שלכם למטרות ספורט וכושר גופני, או לכל מטרת בריאות אחרת, באמצעות קירוי מתאים תוכלו לעשות שימוש בבריכה לאורך כל השנה.

קירוי בהוזלה בריכות שחיה

התאמת פתרון הקירוי המתאים לכם

חברת poolman מציעה לכם סדרה של פתרונות קירוי שיאפשרו לכם לעשות שימוש בבריכה לאורך כל השנה. בנוסף לכך, תוכלו להתקין גם מערכות לחימום מי הבריכה במהלך חודשי החורף הקרירים, אך את כל התהליך אתם רוצים לעשות בליווי אנשי המקצוע של poolman שיבחנו את מאפייני המבנה בביתכם, את הצרכים שלכם מהבריכה, ובהתאם לכך יתאימו לכם את פתרון הקירוי המיטבי מתוך סט שלם של פתרונות אפשריים.

מגוון פתרונות קירוי לבריכה

לרשותנו פתרונות קירוי בריכות שחיה בעלויות שונות, וברמות בידוד משתנות. ניתן לבנות מבנה קבע שלם מסביב לבריכה ולהפוך אותה לחלל סגור במהלך חודשי החורף, וניתן להתקין מערכת קירוי המאפשרת פרישה וקיפול מהירים על פי הצורך. מערכות קירוי אלה עשויות ממגוון חומרים החל ממסגרת פלדה עם חלונות זכוכית, קירוי עץ, קירוי של יריעת ברזנט, ועד הצבת סוככים המתאימים יותר לעונת הקיץ.

poolman – כל הפתרונות לבריכה הביתית

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה והקמה של בריכות שחיה ביתיות ובפתרונות משלימים לרבות ציוד ואביזרים לתחזוקת בריכה, מערכות לשדרוג, פתרונות קירוי ועוד. כל הפתרונות של החברה מסופקים לאחר ובמסגרת בחינת צרכי הלקוח, וייעוץ מקצועי של מומחי בריכות השחייה בחברה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולבחון את שלל פתרונות הקירוי המוצעים על ידנו, פתרונות מכל הסוגים ולכל גודל בריכה, פתרונות שישדרגו משמעותית את חוויית ההנאה שלכם בבריכה הפרטית, ויאריכו את עונת הרחצה.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

 בריכת שחיה 6 מטר אורך /3 מטר רוחב עומק 150 

בריכה מפוארת מתאימה לחצר גדולה/ קטנה, ניתנת להתקנה מעל הקרקע בתוך הקרקע 

זמינה במלאי במחיר אטרקטיבי.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics