רובוט לבריכה

רובוט לניקוי לבריכה

רובוט לבריכה

אם יש לכם בריכה, ואין לכם רובוט לבריכה, אתם לבטח מודעים לעבודה הרבה שבריכה דורשת על מנת להישאר נקייה לאורך כל השנה, ומשנה לשנה. בעיקר אתם מודעים לעבודת הניקיון שיש לבצע לאחר ריקון הבריכה ממים כשמגלים שכבה שלמה של קרום שנצבר על דפנות הבריכה. כדי לפתור את העניין כל שאתם צריכים הוא רובוט אותו אתם מטבילים בתוך מי הבריכה בכל עת שתרצו, לוחצים על כפתור ההפעלה ונותנים לו לעבוד בעצמו, לנקות עבורכם את כל קירות הבריכה.

התאמת הרובוט לבריכה

במרכז הבריכות הארצי של poolman תוכלו למצוא סדרה של דגמי רובוטים לבריכה אותם תוכלו לחבר למערכת השאיבה המרכזית של הבריכה. לרשותנו שלל דגמים ומותגים, כולם עומדים בתקנים המתקדמים ביותר, ומציעים לכם רמת איכות גבוהה עם אחריות מלאה על המוצר. יחד עם זאת, יהיה עליכם לבחור את הרובוט המתאים לבריכה שלכם על פי מאפייני הגודל והעומק שלה, ובהתאם לקווי המיתאר של קירות הבריכה הפנימיים.

פריט חובה לשמירה על הבריכה שלכם לאורך שנים

על מנת להתאים רובוט לבריכה תוכלו להתייעץ עם מומחי הבריכות של poolman, להתרשם מכל הרובוטים המוצעים על ידנו, ולצפות בהם בזמן פעולה, וכן להתרשם ממבחר המחירים בהם תוכלו להשיג לעצמכם כל אחד מן הדגמים השונים. אתם בהחלט לא חייבים לקנות את הרובוט המשוכלל ביותר, אבל אם אתם רוצים לתחזק את הבריכה שלכם כראוי, ולהקל על מערכות הטיהור והסינון בבריכה, רובוט לבריכה הוא פריט חובה עבורכם.

poolman – כל מה שהבריכה שלכם צריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה, הקמה והתקנה של בריכות מכל סוג, בכל גודל, בכל עומק ובכל מידה הן עבור המגזר הפרטי והן עבור מבני ציבור. אנו מציעים חבילות מוצר ושירות שלמות ומושלמות הכוללות תכנון והקמה של בריכות שחייה, שילוב כל המערכות הנדרשות בבריכה, אספקת כל פריטי הציוד הדרושים לבריכה, ומתן שירות אחזקה רציף לאורך שנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם אודות רובוט לבריכה ופריטי ציוד נוספים שעשויים לעניין אתכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics