שכשוכית בית האח הגדול
 
 


 שכשוכית באח הגדול

השכשוכית המקורית מבית האח הגדול.

שמעתם כבר על השכשוכית?

רוצים לדעת עוד פרטים?

בעונה לפני שנתיים היתה זו הבריכה, בעונה האחרונה ההוט טאב ובעונה הנוכחית ה"שכשוכית"; ליצירת מראה חדשני בעיצוב החצר בבית האח הגדול הנע בין סגנון עתידני חללי וקסום .

השכשוכית היא מילה אשר הוטבעה על ידי אורי אברוצקי מחברת הפירסום אשר ביקש ממפיקי התוכנית להשתמש במילה ואכן אסי עזר, מנחה האח הגדול. אסי החל להשתמש מילה שכשוכית לכינוי של הבריכה בבית האח הגדול.

למרות שהמילה נשמעת כשם טבעי לבריכה קטנה, הרי שהיא אינה מילה רשמית בשפה העברית. לדברי האקדמיה העברית ללשון, למרות ששכשוכית או שיכשוכית אינה נחשבת למילה רשמית, ככל שהשימוש בה יגבר, היא תלך ותתפשט ואם כך יקרה, היא תמצא את מקומה במילון.


שכשוכית בבית האח הגדול

בואו לפנק את עצמכם עם בריכה מושלמת מבית poolman!

השכשוכית של poolman הפכה ללא ספק לאטרקציה הגדולה של הבית. בריכת הטבילה המיוחדת מאפשרת לכל דיירי הבית להשתכשך במים גם כשבחוץ הטמפרטורה יורדת ל-6 מעלות בלבד. שכן, בזכות משאבת המים המיוחדת החום נשאר ומעניק לדיירים פינוק מושלם. המשאבה עצמה מופעלת ע"י שימוש באנרגיה סולארית ומכאן גם החשיבה הירוקה החכמה. לכל אלה הוספנו גם את הספסל  הרחב שמשדרג את חווית השחייה ומאפשר לכל הדיירים לפרגן לעצמם עם  כוס יין או תה רותח כאשר סביבם טיפות גשם. ההנאה הזו של האח הגדול יכולה בקלות להגיע גם אליכם. 

השכשוכית היא תוצר של הזמנה מיוחדת בהתאמה אישית לפי דרישות ההפקה של תכנית הריאליטי הטובה בארץ, "האח הגדול". לצד הקווים המיוחדים שעלו בהזמנה, הצוות המקצועי של poolman דואג לתחזוקה של השכשוכית שלו ובזכות הטכנולוגיה המשוכללת שבה, כמו משאבות החימום ובקר הפריזמה, העבודה הופכת לקלה מתמיד עם הגנה מוחלטת מחיידקים ובקטריות ושמירה על איזון רמת החומציות והכלור.

חברת poolman היא היצרנית המקורית של השכשוכית והיא זו שהעניקה לה את השם המיוחד שלה. בואו גם אתם ופנקו את עצמכם עם שכשוכית שתוקדש רק לכם!

 שכשוכית,האח הגדול,  פולמן

פנקו את עצמכם בשכשוכית משלכם מיצרן השכשוכית המקורית של העונה הרביעית של תוכנית הריאליטי המובילה, האח הגדול.

השכשוכית היא ללא ספק אטרקציה מיוחדת מאוד בבית האח הגדול. בריכת הטבילה המיוחדת מאפשרת לכל דיירי הבית להשתכשך במים שנשארים חמים באופן תמידי גם כשבחוץ קר והטמפרטורה יורדת עד לשש מעלות בלבד. המים בשכשוכית נשארים חמים בזכות משאבה מיוחדת שנקראת משאבת חום. משאבה זו משתמשת באנרגיה סולארית להפקת חום שבאמצעותו מתחממים מי הבריכה. פינוק נוסף בשכשוכית הוא ספסל היקפי שנמצא בתוך הבריכה, לכל אורכה. ספסל זה מאפשר לדיירי הבית המתרחצים בבריכת הטבילה החלומית לשבת בנוחות רבה.

לטבול בשכשוכית בכל עונות השנה

בזכות משאבות החום היחודיות, ניתן לטבול בשכשוכית כמעט בכל ימות השנה. דמיינו איזה כיף זה לשבת בתוך השכשוכית המהבילה עם כוס תה או כוסית של יין, כשמסביבכם יורד גשם והשמיים אפורים. זוהי ללא ספק הנאה גדולה לדיירי בית האח, אשר יכולה להיות גם בחצר הבית שלכם. פנקו את עצמכם בשכשוכית משלכם מיצרן השכשוכית המקורית של העונה הרביעית של תוכנית הריאליטי המובילה, האח הגדול.

פולמן דואגת לדיירי האח הגדול

בריכת השכשוכית הינה בריכה אשר נבנתה בהתאמה אישית, ולפי הזמנה של הפקת האח הגדול. מעבר לבנייתה של הבריכה על פי דרישות ספציפיות שהוצבו מראש, אנו בפולמן דואגים גם לתחזוקתה של השכשוכית בבית ה"אח". על אף שזה יכול להישמע מוזר, אין צורך בתחזוקה רבה והסיבה לכך היא שהשכשוכית מצויידת בבקר ייחודי שנקרא בקר פריזמה. הבקר מטהר את המים ושומר עליהם נקיים מחיידקים ובקטריות וכן הוא יודע לשמור על רמת חומציות ורמת כלור מאוזנות באופן קבוע.

חברת פולמן הינה היצרנית של השכשוכית המקורית מבית האח הגדול. לא "כמו" ולא "כמעט", כי שכשוכית מקורית יש רק אחת. אז בואו גם אתם להשתכשך איתנו.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics