תאורה LED לבריכה שחייה

 

 הכוח והעוצמה של תאורת לד והגישה המהפכנית שלה לתאורה, תשנה בקרוב את תעשיית התאורה כולה. תאורת לד משתמשת בטכנולוגיית דיודות ומוליכים למחצה על מנת לספק תאורה בעזרת מתח נמוך, עם תפוקת חום מינמלית. תאורת לד צורכת הרבה פחות אנרגיה מאשר נורות תאורה אחרות כגון להט או CFL. בשל כמות החום הקטנה הנוצרת, אם בכלל, היא אינה מהווה סכנת שרפה לסביבה בה הותקנה. תאורת הלד הטובה ביותר נותנת מענה משיא הטכנולוגיה גם עבור משתמשים ביתיים וגם עבור משתמשים תעשייתיים. משתמשי הלד מעריכים במיוחד את הערך הנוסף -זמן פעולה ארוך, היות ולנורת לד אין חוט להט.

המאפיין המוצלח ביותר של תאורת לד הוא היכולת שלה להחליף כל תאורה כמעט ללא צורך בתחזוקה, ורק לעיתים רחוקות דורשת החלפה. תאורת הלד הולכת ותופסת תאוצה בתור עתיד התאורה גם בקרב מעצבים, יצרנים וקבלנים.
בקצב הנוכחי בו מתפתחת הטכנולוגיה, ייתכן ותאורת לד תחליף את כל שאר סוגי התאורה הזמינים כיום. ככל שמחירי האנרגיה ימשיכו לעלות, כך חסכון העלויות המוצע על ידי תאורת מתח נמוך ילך ויעשה זמין ומשתלם יותר בתור פתרון לחסכון באנרגיה. בנוסף, ככל שהמודעות לתנועה הירוקה, ולשמירה על איכות הסביבה הולכת וגדלה ברחבי העולם, תאורה אשר לא משתמשת בגזים, מהווה

תחלופה "ירוקה" לטכנולוגיות ישנות ומזיקות.

סיכון מופחת לשריפות, עלויות תחזוקה פחותות, וזמני פעולה ארוכים יותר, הופכים את הלד בסופו של דבר לפתרון משתלם פיננסית, ומעולה מבחינת התאורה שהוא מספק, הן במגזר האזרחי והן בשוק המסחרי.
תאורת הלד על שלל גווניה, מציעה פתרונות עדיפים גם מבחינה סביבתית וגם מבחינה אסטטית. תאורת לד ניתנת להשגה כיום בעיצובים, וכפתרונות לבית ולעסק. עתיד התאורה הוא תאורת לד, המספקת פתרונות למודעים סביבתית, ולמעצבים ותיקים כאחד.

הבדל בין יום ליליה....
כאשר יורד הערב ,החצרה חשוכה ומהבריכה בוהק אור
אור מיוחד ומרגיע, המשרא אווירה נעימה ומרגיע
כאשר יש אורחים או רגע רומנטי עם הבן זוג
על כוס יין.
צפו בסרט.
 

שם מלא:
טלפון:
עיר:
אימייל:
הערות:
שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

בטיחות ילדינו, נכדינו, אורחינו מעל הכול... גדרות, כיסוי בריכה, אזעקות, דורשים שתזכור להפעיל אותם ותלוים בפעולה אנושית שלעיתים אנו עלולים לשכוח.קורל מנטה לעומת זאת עובד 24/7 ללא צורך להפעיל ולכבות אינו תלוי בפעולה אנושית. אמצעי בטיחות הטוב והיעיל ביותר לבריכה הפרטית, בבית, בצימר וכ"ו. עכשיו בהנחה משמעותית ללקוחות חדשים. לפרטים אבי 0505900155 או 050-5800651

https://youtu.be/myzCCoB6kW0

Real Time Web Analytics